reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

beatko ale najgorsza rzecz to chyba pierwsza kupcia po porodzie jak sie miało naciecie krocza hehehe na stojaco w szpitalu bo usiaść było nieprzyjemnie, stary niewyremontowany oddział...i tyle bakterii....., nigdy nie zapomnę.... :-)....wczoraj sie jakos udało oczyścić organizm ale muzyczka relaksacyjna i głupie gazetki pomogły.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez mialam na poczatku w ciazy z Sandrusia zaparcia, ale to takie, ze potrafilam 1,5h na kibelku siedziec i sie meczyc. Straszne. Pomagaly mi cwiczenia. Jak tylko siadlam na kibelek i zorientowalam sie ze sie nie da to machnelam 10 przysiadow i z 5 sklonow siadalam spowrotem na kibelek i od razu wszystko poszlo. Teraz tez mi sie zaczynaja zaparcia ale narazie takie lekkie. Wiec nie jest zle.
 
Ja niestety mam straszne zaparcia i ten problem przeszkadza mi w codziennych czynnościach ( ból brzucha, wzdęcia itp.) Na szczescie lekarz przepisał mi bezpieczny srodek po którym jest nieco lepiej ale i tak to nie szczyt moich marzen :-p
 
dzama a jaki środek ci lekarz zapisał na zaparcia?
chyba większość kobiet męczy ten problem w ciąży:baffled:
 
Witam, termin mam na 24.06.2009 i to moja druga ciąża. Po pierwszej ciazy zaczeły mi sie migrenowe bóle głowy, takie kilkudniowe. Teraz w ciązy tez je mam, tyle ze nic nie mogę wziąś. Smaruje głowe masciami, kapiele i inne jakos nie pomagaja. A mnie az zbiera do wymiotów z tego bólu. Czy ktos ma jakies sposoby na bóle głowy. Dodam ze nie probowalam brac leków (ponoc apap mozna) bo mi nigdy nie pomagalo nic oprócz ketonalu
pozdrawiam
 
Marzena27- Ja tez mialam takie bole. Do tego stopnia ze wymiotowalam i to jeszcze jak bylam w liceum. Wtedy bralam garsci lekow dziennie. Teraz 1 na rok ketonal- ktory oczywiscie w tej sytuacji odpada. U mnie wystepowaly na tle stresowym- pomaga mi duza ilosc wody i sen ktore nie dopuszczaja do bolu i unikanie stresu.
 
KluseczkaS, wody i ogolnie jakichkolwiek plynow fakt pije malo, jesli chodzi o spanie to zazwyczaj jak za dlugo pospie, albo spie w poludnie to od razu wstaje z wielkim bolem glowy. Ale moze faktycznie zaczne wiecej pic.
 
Hej Marzena,

Ja przez bóle głowy przeleżałam prawie miesiąc. Nie byłam w stanie wogóle funkcjonować. Lekarka mi powiedziała, że jak już nie będe dawać rady, to pół paracetamolu 500 na dobę moge wziać, ale lepiej przespać ból....

Wiem, marne pocieszenie.....

Teraz jestem w 13 tygodni i z dnia na dzień bóle minęły. Czuje się dużo lepiej i już nie leżę w łóżku całymi dniami. Życzę Ci tego samego i trzymam kciuki :))))
 
reklama
Widze agatko ze zalozylas nowy temat, to ja chetnie cos tu naskrobie. Przed chwila bylam odebrac wyniki (jutro wizyta u gina) morfologia + mocz. No i sama nie wiem co mam o tym myslec :-(. Morfologia nie jest najgorsza, tylko hct ponizej normy (u mnie to standard), ale mocz mnie niepokoi :-(. W badaniu ogolnym obecny slad bialka, podwyzszony urobilinogen. Za to w osadzie nablonki plaskie, okragle, leukocyty, erytrocyty swieze, bakterie, krysztaly szczawianu wapnia i fosforany bezpostaciowe. Ehhh dobrze, ze odebralam wyniki w ostatni dzien przed wizyta, inaczej to juz od wczoraj denerwowalabym sie :-(.

Jak dla mnie masz infekcje w drogach moczowych albo stan zapalny ogólny z tego co pamietam to podwyzszone leukocyty zawsze sa w ciazy one wlasnie wskazuja hormon hcg
 
Do góry