reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

U mnie poprawa nastroju. Nie mam juz mdłosci za to jest apetyt na frytki (jem je codziennie na obiad). Co do tego jak zareaguje rodzina to mam juz to w d***e i nie bede sie o to martwic.
 
reklama
Irka252 dobre podejscie :-)
Tak trzymac :-)

U mnie oki, uczucie wiecznego glodu zniknelo. Pozostaly jedynie wzdecia i zaczynaja sie lekkie zaparcia. Normalnie rpzezywam jeszcze raz to sama ciaze :-)
 
Kurcze, a mi cały czas jest niedobrze :baffled: Nawet w nocy sie obudziłam bo mnie mdliło :baffled: Ciagle mi sie odbija, dobrze że chociaz nie wymiotuje. Poza tym mam wstret do jedzenia ...
 
ja bym mogła jeść i jeść...końca nie widać...o 13 zjadłam obiad, potem o 13:30 kanapkę i przezd chwila ciastka...jak nie zjem to mnie z głodu telepie, jak zjem czuje lekkie bleeee az do czasu az znowu zacznie mi burczeć w brzuchu....a najgorsze jest to, ze po wszystkim zgaga więc odstawiłam herbatę, kwa 1 rocore z mlekiem pół na pół i tylko kompot gruszkowy albo woda z miodem wchodzi....no i oczywiście pasztet domowej roboty...bo nie ma watróbki, wędlina, parówki i inne rzeczy bleeee...owoce blee bo po nich zgaga, kwaśne odpada, po słodkim nie bardzo...nie ma co jesć.....
 
Jestem w ósmym tygodniu ( prawdopodobnie dziecko ma 6tyg) czeka mnie w przyszłym tygodniu pierwsze usg. Szczerze powiedziawszy to nie mam zbyt wielu objawów, delikatne bóle w podbrzuszu, senność, powiekszone i obrzmiałe piersi, lekkie mdłości, czeste wizyty w toalecie i to wszystko. I powoli zaczynam miewac zaparcia. Z jednej strony sie ciesze ze ciąza przebiega łagodnie ale z drugiej wolalałbym cos więcej czuć zebym była pewna ze zachodzą wielkie zmiany na dobre w moim organizmie. A tak to zastanawiam sie czy wszystko jest ok czy sie dobrze dziecko rozwija. Mama mnie uspakaja mówiąc ze ona w ciązy w ogóle nie czula wiekszych objawów. Sama juz nie wiem co lepsze :p
 
Ostatnia edycja:
dziama nie powiedziane, ze jak sie czujesz zle to wszystko jest dobrze. I odwrotnie.
Poprostu to wszystko zalezy od organizmu kobiety. Kazda z nas reaguje inaczej na te same dolegliwosci.
Ja cala pierwsza ciaze czulam sie wysmienicie i z corcia od poczatku bylo wszstko oki. Teraz tez czuje sie tak samo jak za pierwszym razem i napewno z dzidziusiem jest wszytsko w porzadku.
Nie przejmoj sie, ze dobrze sie czujesz. Ciesz sie ciaza i nie zadreczaj sie swoimi myslami. Mama dobrze Ci radzi. Sluchaj sie bo to napewno madra kobieta jest :-)

Pixella77 tez miala takie odczucie glodu. Meczace strasznie. A do tego brak apetytu i nie wiadomo co jesc. Natomiast zgagi nie mialam. Pare dni temu sie skonczylo i teraz mam luzik :-) Gdyby te zaparcia sie nie zaczely to juz wogole byloby rewelacyjnie ;-)
 
Martusia_78 dzieki :-) wiem ze niepotrzebnie się zadreczam chyba mam za duzo czasu na myslenie mimo pracy :-p
 
pixella77 mi też zdecydowanie apetyt dopisuje, mogłabym jeść i jeść i tak ciągle:tak: nie mam w ogóle pełnego nasycenia, mały głodomor mi rośnie:-)
 
dziama nie przejmuj się naprawdę- ja też się czuję znakomicie (jestem w 9 tc), tylko śpię dużo, ale to w ogóle nie jest uciążliwe:)nie miałam nawet jeden raz mdłości i trochę się przejmowałam, że jest za dobrze, ale też uspokoiła mnie moja mama, któa w ogóle na nic się nie skarżyła w czasie ciąży:)
nic, tylko się cieszyć:)
pozdrawiam
 
reklama
dziama dobrze silvii28 pisze, ja też czuję się fantastycznie i już nie mysle, żle tylko cieszę się ...zwłaszcza, że zmieniam prace i dobre samopoczucie jest mi potrzebne:tak:
 
Do góry