reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

AnsiaM masz nadzieję????????buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:( ja mam nadzieję, że nie:)
a tak poważnie, to dopiero 8 tydzień, więc faktycznie wszystko jeszcze przede mną (albo nie:)?)
 
reklama
No żartowałam oczywiście.:-D, że mam nadzieję.Ja podczas pierwsze ciąży dopiero w 3 miesiącu ciąży heftałam jak kot:-D Tak więc wszytko przed Tobą:-D
 
AnsiaM Typaskudo!:blink:Ja też nie mam przykrych objawów poza zmęczeniem właściwie, odrobiną mdłości i klilkudniowym bólem piersi i mam nadzieję, że tak pozostanie więc proszę, tej nadziei mi nie odbieraj:-(
A w ogóle to zaczynałam się martwić, że coś ze mną nie tak jest, że nie wymiotuję, i bardzo tym kobitkom, które się męczą współczuję:tak:
meva ja nigdy nie przepadałam za pepsi czy colą, teraz oczywiście ciągle mi się chce, wypijam po małym łyku raz na kilka dni i już, żeby psychicznie się nie umęczyć.
agata 77 boska historia, gratuluję fajnego męża
 
Ostatnia edycja:
króliczek teraz są zazwyczaj mdłości i nie każda je musi mieć, ale .......:biggrin2: za to pod koniec ciązy chyba juz każda z nas bedzie narzekac na to ,że nie może sobie paznokci u nóg pomalować, a będzie to czerwiec wiec wypadałoby jakoś wyglądać;-)
 
a niech cię! :-)same takie miłe kwiatki teraz bedziesz wymieniać? to się nazywa czarny humor, ja tam myślę, żeby się szybko ciepło zrobiło, bo przecież w płaszcz się nie zmieszczę na wiosnę:no:
 
Założysz se polara po mężu:-D:-D:-D

A jakoś mnie tak dziś na czarny humor wzięło. Chyba skończe z tym bo jeszcze się ktoś obrazi:szok::szok::szok:;-)
 
króliczek teraz są zazwyczaj mdłości i nie każda je musi mieć, ale .......:biggrin2: za to pod koniec ciązy chyba juz każda z nas bedzie narzekac na to ,że nie może sobie paznokci u nóg pomalować, a będzie to czerwiec wiec wypadałoby jakoś wyglądać;-)

te paznokcie trzeba będzie wyprosić u jakiejś przyjaciółki, żeby na szpitalnym łożu w czasie skurczów jakoś estetyczniej wyglądać :-)
 
Hihi, ale Wam dobrze ,jednej zrobi paznokcie koleżanka , drugiej mąż. Hmmm mieszka któraś niedaleko mnie to by mi podskoczyła na wiosnę zrobić pedicure :-D;-)
 
reklama
Do góry