reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Meva dzięki za miły komplement. Śliczna po mamusi:-D:-D;-)
Ale już chyba wolałabym zapuścić paznokcie u nóg niż dać je w ręce mojej córci:-D
 
reklama
Hihi, ale Wam dobrze ,jednej zrobi paznokcie koleżanka , drugiej mąż. Hmmm mieszka któraś niedaleko mnie to by mi podskoczyła na wiosnę zrobić pedicure :-D;-)

AnsiaM na wiosnę to już raczej nie podskoczyła, ale przytoczyła się:-)
A córcia faktycznie śliczna:tak:
 
Założysz se polara po mężu:-D:-D:-D

A jakoś mnie tak dziś na czarny humor wzięło. Chyba skończe z tym bo jeszcze się ktoś obrazi:szok::szok::szok:;-)
Niechcący trafiłaś w środek tarczy:-)uwielbiam polarki ale ich nie noszę:-( , bo mój mąż ma na nie alergie, nawet nic nie mówi, ale wiem że mu sięw tym nie podobam więc nie zakładam. Ale jak wejdę do sklepu to na pewno mój wzrok najpierw na polar padnie
sunniva legnica od wrocławia niedaleko, pomalujemy sobie nawzajem
 
Ostatnia edycja:
AnsiaM a wiesz, że ja nawet w ostatnim tygodniu przed pójściem do szpitala malowałam sobie paznokcie u nóg, robiłam sobie jeszcze francuski:-D
patrząc na moje zdjęcia i widząc ten wielki brzuch sama nie wiem jak ja tego dokonałam:szok:
 
Agata077 musze przyznac ze dopiero teraz przeczytalam Twoja historie z abazurem. Siedze sobie z pracy i juz nie wytrzymalam- parsknelam smiechem i sie poplakalam0-nie moge przestac.
Teraz slysze tylko pytania czy wszystko ok i co nie tak rozsmiesylo. No ale jak ja mam to im wytlumaczyc i jeszcze wywinac sie ze po co siedze i czytam na taki foru wiec mowie ze to kawal i jak sie go przetluaczy na anielski to nie a sensu i nie jest smieszny.
 
dilajla no to wyczyn naprawdę godny podziwu, ja miałam kłopot nawet z założeniem skarpetek, a tu jeszcze francuski:szok:

króliczku no nie ma sprawy, przypomnę sie w odpowiednim czasie;-):-)
 
a u mnie z samopoczuciem luz, jem tylko za dwóch, bo jak tylko jestem głodna, to od razu robi mi sie slabo i kiepsko znoszę jazdę samochodem, ale generalnie nie jeste źle:tak:

hehe a co do malowania paznokci to u mnie w szpitalu kazali zmywać,bankowo przed cesarką..ale z tego co pamietam to przy naturalnym też...położne mówily, że obserwuje się płytke paznokciową, jej zsinienie....
 
ell dokładnie to samo słyszałam, że po paznokciach widać kondycję rodzącej i trzeba zmywać, może w takim razie francuski delikatny i tyle
 
reklama
Hm ja musze teraz ponarzekac:crazy: Po 2 niach spokoju moje mdlosci powrocily ze zdwojona sila- oczywiscie ciesze sie ze to dobry znak ale strasznie sie mecze. Wczoraj milam ochote na spagetti ale to co sie meczylam potem i nawet zapach jak moj maz sobie odgrzal kiey wrocil z pracy- BLELVLE nie tkne przez nastepne kilka miesiecy. Dzisiaj rano w drodze do pracy dostalam wiadomosc ze 2 kolegow jest chorych- jeden permamentnie raz na 2 tygodnie- a ze szefowej nie ma to oczywiscie 3 razy wiecej pracy ale jak doszlam do biura to tak sie ucieszylam ze moge przywitac i usciskac kibelek z samego rana bo nikogo nie ma ze glowa mala!!! Wkurza mnie tylko to ze wlasnie jeden z kolegow -choruje sobie 1 na 2 tygonie w pracy sie obija a ja lupia czujac sie nawet jakby mnie czolg przejechal powiedzialam mojej lekarce ze nie chce zwolnienia z pracy bo to przeciez nie choroba i musze sobie jakos dac rady bo co bedzie pod koniec ciazy!!!! Echchchchchchchch hormony szaleja i musialam sobie troche popsioczyc!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry