reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Ela gratuluję chłopca ;) Właśnie jak z imieniem? Poznalam ostatnio panią z RPA co miała dwóch synów mulatow o imionach "Prince" I "Marcy" - mówiła że tata wybierał ;)
Mia jest ok ale bardziej bodoba mi się Mila - dbdg ;)

od razu widać, że tata wybierał... ;-)
Mila mi się z tym brzydkim piłkarzem z polskiej reprezentacji kojarzy... :-)

Ja bym chciała krótkie imię i nie jakieś mega wymyślne typu Pamelka...
 
reklama
a mi sie Mia kojarzy z laską z która pracowałam i straszna z niej dupodajka była :D dlatego mam troszkę uraz :p A polskich brzydkich piłkarzy nie oglądam, wole tych ładnych :p
 
No hej dziewczyny:-)

Nie odzywałam sie długo, wiem ale juz jestem i mam nadzieje ze juz zostanę z wami! Miło czytać o waszych dzidziusiach, imionach... Miło tez patrzeć na wasze zdjęcia:-) to ja tez dodam zdjęcia! SYN - a co :-)
No w końcu jesteś :) Super, że u Ciebie wszystko ok :)
No i oczywiście gratuluję synka. Ma piękny zgrabny nosek ;)
 
a mi sie Mia kojarzy z laską z która pracowałam i straszna z niej dupodajka była :D dlatego mam troszkę uraz :p A polskich brzydkich piłkarzy nie oglądam, wole tych ładnych :p

No każdy ma jakieś skojarzenia z imionami... Ja znam tylko Mię z Pulp Fiction, więc by uszło, ale jak teraz sobie myślę to o zdrobnienie trudno a i odmieniać nie wiadomo jak... :D
 
kurczaki! Ja dawno nie dodawałam zdjęcia swojego synusia ;)
ostatnio na usg potwierdziło się na 10000000% że będzie chłopczyk i na dowód tego, doktorek zrobił zdjęcie ;)
8 czerwca mam kolejne usg - połówkowe - i wtedy zobaczymy, może malutki da na siebie popatrzeć, a lekarz będzie łaskawy i zrobi mi pare zdjęć, bo przeważnie się nie daje :( Junior leży jak paralityk czasami :D

zdjecie(2).jpg
 

Załączniki

  • zdjecie(2).jpg
    zdjecie(2).jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry