reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
W końcu!!! W koncu jest więcej dziewczyn i w końcu coś Ci rośnie!!!
Dobrze, że gin mądry i coś na sen Ci dał. Bo faktycznie za mało śpisz. W końcu wylądujesz na ostrym dyżurze. Bo pamiętaj, że mimo iż tego nie widać po Twojej budowie, to jednak organizm wykonuje pracę dużo większą, potrzebujesz w związku z tym odpoczynku należytego.... z czego na pewno zdajesz sobie sprawę :)
Także kupuj i jutro w końcu śpij!

Dzięks Dream za troskę :* mam zamiar się dziś wyspać :) narazie siedzę nad jeziorem i się zachwycam ale zaraz lulu :)

Dziewczynki wrzucę fotunie jak wrócę na chyba że mi psiapsióła sesje cyknie ;)

Dbdg- gratuluję córeczki. Super że wszystko dobrze :)
 
No hej dziewczyny:-)

Nie odzywałam sie długo, wiem ale juz jestem i mam nadzieje ze juz zostanę z wami! Miło czytać o waszych dzidziusiach, imionach... Miło tez patrzeć na wasze zdjęcia:-) to ja tez dodam zdjęcia! SYN - a co :-) ImageUploadedByForum BabyBoom1433403318.485290.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1433403342.035984.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433403318.485290.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433403318.485290.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 66
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433403342.035984.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433403342.035984.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 68
Poważnie?? A coś więcej? Jakaś fotka?

Cieszysz się czy nie to i tak gratuluję córeczki :biggrin2: córeczki są słodkie!!!

Wrzuciłam fotkę, nie widać jej? :)

Poważnieeee :) Pani genetyk kliniczny pokazała mi "ziarenko kawy" i powiedziała, że dziewczyneczka. W szoku byłam.
Oczywiście chciałam córkę od początku, ale już przez ponad miesiąc zdążyłam się przyzwyczaić do myśli, że będzie chłopiec. Mam nadzieję, że za miesiąc znów się coś innego nie okaże. :)

buba czekamy na brzuchol ;) dbdg gratuluję dziewczyny!! jakie imię planujecie??

No właśnie pojawił się problem. Chłopiec miał być Aleksander, a co do dziewczynki zgody nie było i nie ma. Muszę znaleźć jakieś, które zaakceptuje ojciec :) Ja bym chciała Pola, ale niestety, podobno związek to kompromisy, haha :)

Dbdg gratuluję!
A w którym tygodniu miałaś poprzednie usg podczas którego lekarz się pomylił?

Tamto USG było robione w 15 tygodniu, lekarz stwierdził, że widzi "ogonek". Teraz, w zeszłym tygodniu jak u niego byłam to już nic nie widział, bo pępowina między nogami była, choć dalej skłaniał się ku synowi...

A tu taki surprajs, mam nadzieję, że już się wersja nie zmieni... Dla dziewczynek są taaakie cudowne ubranka... <3
 
Wrzuciłam fotkę, nie widać jej? :)

Poważnieeee :) Pani genetyk kliniczny pokazała mi "ziarenko kawy" i powiedziała, że dziewczyneczka. W szoku byłam.
Oczywiście chciałam córkę od początku, ale już przez ponad miesiąc zdążyłam się przyzwyczaić do myśli, że będzie chłopiec. Mam nadzieję, że za miesiąc znów się coś innego nie okaże. :)



No właśnie pojawił się problem. Chłopiec miał być Aleksander, a co do dziewczynki zgody nie było i nie ma. Muszę znaleźć jakieś, które zaakceptuje ojciec :) Ja bym chciała Pola, ale niestety, podobno związek to kompromisy, haha :)

Wiesz co no na początku nie widziałam fotki a później jak weszłam to mi się z fotką wyświetliło :-)

Jak miał być Aleksander to może dziewczynka będzie Aleksandrą? :-)
 
Wiesz co no na początku nie widziałam fotki a później jak weszłam to mi się z fotką wyświetliło :-)

Jak miał być Aleksander to może dziewczynka będzie Aleksandrą? :-)

Nie, odpada. Moja najbliższa kuzynka ma tak na imię, więc nie zrobię jej takiej przyjemności.
Dużo jest ładnych imion dla dziewczynek, ale wszystkie zajęte w bliskim otoczeniu... ;)

Podoba mi się Mia, ale na pewno nie zostanie klepnięte... :D
 
Ela gratuluję chłopca ;) Właśnie jak z imieniem? Poznalam ostatnio panią z RPA co miała dwóch synów mulatow o imionach "Prince" I "Marcy" - mówiła że tata wybierał ;)
Mia jest ok ale bardziej bodoba mi się Mila - dbdg ;)
 
reklama
Do góry