reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Akatsuki gratuluję córki! !
Wyobrazcie sobie jak mnie żałują ze będę mieć 4 syna
Ostatnio mi koleżanka wprost powiedziała że bardzo ja zawiodłam ze znowu chłopak a jej na to ze właśnie chyba ja i ludzi bo ja iM się cieszymy a M jest wręcz dumny ze na synów trochę głupio się jej zrobiło
Zarąbista koleżanka... jak w ogóle można tak powiedziec????
 
reklama
Akatsuki znam to z autopsji, u nas też będzie druga córa, nikt się nawet nie zapyta czy się cieszymy tylko mówią...ohhh no nie udało się jakby wszyscy musieli mieć w domu dziewczynkę i chłopaka...luuuudzie
 
Lady - ależ dorodne chłopaki! Super rosną jak na bliźniaki :)

Blair- brzunio przecudny. Zgrabniutki, równiutki. Super!

Akatsuki- gratuluję córki :) no nadrabiamy dziewczęce statystyki na październikówkach ;)

Mój brzucholek rośnie :) więc niebawem zobaczycie :) chodzę jeszcze w normalnych jeansach ale chyba zaraz coś trzeba będzie pokombinować ;) byłam dziś u gina i zapisał mi na sen jekieś cudo bo ostatnio 2 -3 godziny tylko śpię...masakra...
 
(...)Akatsuki- gratuluję córki :) no nadrabiamy dziewczęce statystyki na październikówkach ;)
Mój brzucholek rośnie :) więc niebawem zobaczycie :) chodzę jeszcze w normalnych jeansach ale chyba zaraz coś trzeba będzie pokombinować ;) byłam dziś u gina i zapisał mi na sen jekieś cudo bo ostatnio 2 -3 godziny tylko śpię...masakra...
W końcu!!! W koncu jest więcej dziewczyn i w końcu coś Ci rośnie!!!
Dobrze, że gin mądry i coś na sen Ci dał. Bo faktycznie za mało śpisz. W końcu wylądujesz na ostrym dyżurze. Bo pamiętaj, że mimo iż tego nie widać po Twojej budowie, to jednak organizm wykonuje pracę dużo większą, potrzebujesz w związku z tym odpoczynku należytego.... z czego na pewno zdajesz sobie sprawę :)
Także kupuj i jutro w końcu śpij!
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1433341397.346735.jpg mój syn okazał się córką :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433341397.346735.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433341397.346735.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry