reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
No to i ja się dołączę: 21t6d
WP_20150605_14_30_48_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150605_14_30_48_Pro.jpg
    WP_20150605_14_30_48_Pro.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 103
kamilove no rzeczywiscie ci duzo brzuszka nie przybylo, ale widcznie dzieciaczki mają duzo miejsca w środku i jak jest wszytsko w porzadku to nie ma sie co martwisc tylko cieszyc, bo ejdnak ten brzuch to ciężar :)

dream super, bardzo ładnie wyglądasz i co ty gadasz ze ty taki wieloryb głupia :p
 
Dolga,

No ale ja się jednak denerwuje bo i ruchy czuje jeszcze słabo. I niby wiem, że to przez łożysko przednie, ale ten brzuch+ruchy martwią mnie, że dziewczyny źle rosną :(

Mi kg wchodzą, ale wszystko w d.upa i cyc :/
 
kazdy brzuch w swoim tepie rosnie. Buba ma mocne miesnie brzucha i brzuch nie jest duży a dzidzia słusznych rozmiarów juz tam sobie mieszka no a Akatsuki chyba ma jak do tej pory najwiekszy z nas wszystkich a ma 1 sztuke w srodku, nie ma sie co martwic jak lekarz mowi, ze dzieci zdrowe to znaczy, ze tak jest :)

Dziewczyny wszystkie ciążowe brzuchy macie cudowne no i dla mnie są magiczne bo mieszcza w sobie małe cuda :) to mój ulubiony watek :)
pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Do góry