reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
nice-girl- bardzo przydatny zakup;też się właśnie zastanawiałam nad zakupem takiej podusi. Czy na allegro wychodzi dużo taniej?

Nie mam pojęcia czy taniej na allegro, bo szczerze mówiąc to nie wiem gdzie takie rzeczy można kupić. Ja dziś się dopiero dowiedziałam, że są takie poduszki. Chciałam kupić zwykłe małe dmuchane kólko do pływania, ale mąż wpisał na allegro 'kółko do siedzenia' i się okazało, że jednak istnieje takie coś ;-) Więc kupiłam i tyle bo nie mam zamiaru znowu się tak męczyć. Po pierwszym porodzie dopiero po 2 tygodniach mogłam usiąść. Jeśli chcesz to się wstrzymaj i jak mi dojdzie ta przesyłka to przetestuję i zdam relację czy warto:-)
 
Alka;) hahah:D Ty zakupoholiczko:D uważaj, bo nie będziesz mogła przejść spokojnie z Franko po ulicy, bo co chwila będą się na niego wielbicielki rzucały:D:D:D

ja też nad tą podusią się zastanawiam..porozmawiam z moim ginem czy warto:D chociaż jakoś specjalnie drogi to zakup nie jest:):)

a ja tak z innej beczki:) jakie macie propozycje prezentów? bo wypada, żebym kupiła jakiś drobiazg każdemu, a trochę u P. w rodzinie osób jest i tak myślałam, żeby:

teściowej kupić jakąś ozdobę świąteczną,
teściowi nic...no chyba, że rózgę...;P a poważnie to może dać mu książkę o byciu dobrym menadżerem..bo jak lubi się rządzić to niech chociaż robi to z sensem:p
siostrze P. jakiś zestaw kosmetyków,
babci P. gwiazdę betlejemską (kwiatka),
zostają mi jeszcze dwaj bracia, wujek i dziadek...i nie wiem co im kupić...;/
 
Ananstazja u mnie królują książki a dla mniej czytających szwagra i teścia odpowiednio takie spinki do mankietów i pasek (też ze strony tchibo "dwustronny pasek skórzany" - link nie działa)

już kupiłam...
 
reklama
Dziewczyny a ja taką poduszkę do siedzenia dostałam od sąsiadki.... Żeby było śmieszniej wcale nie specjalną, a zwykłe koło pompowane od jej dziecka... Po co wydawać kasę na nazwa specjalna, jeśli możecie kupić dziecięce koło ratunkowe :)
 
Do góry