reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Ja też dzisiaj wydałam kupę kasy nie wychodząc z domu. Tym razem nie na maluszka tylko na prezenty świąteczne dla rodzinki, tak tak już!! Nie chcę sobie tym potem głowy zawracać- kupiłam głównie książki. Dzisiaj w "świecie książki" przesyłka darmo

A la malucha brakuje mi:
- plantexu - w razie bólu brzuszka (właściwie nie wiem dlaczego ale był bardzo skuteczny w przeciwieństwie do innych herbatek z wyciągiem z kopru włoskiego)
- octaniseptu
- podkładów dla mnie (ale takich jak do przewijania)

chcę jeszcze kupić pokrowiec na fotelik bo nasz fotelik po Szymonku nie jest zbyt piękny bo młody dość mocno ulewał i to zostawia plamy, których nie mogłam sprać: znalazłam coś takiego POKROWIEC UNIWERSALNY NA FOTELIK DO 13 KG TANIO!! (1966665804) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ewelinka ja to mialam tylko zamiast jednego wałczeka był odpinany misiu. Super sprawa dla mnie. dlugo uzywalam. Jak kladlam maluszka na boczek to sie balam ze przypadkiem mi na brzuszek sie przeturla...poza tym sciskalam go waleczkami i lubil tak spac :)
 
A zapomniałam się pochwalić, że poza ciuszkami dla maleństwa kupiłam pieluszki:-D, Pampers Premium Care 2 w promocji po chyba 39zl w Rossmannie.A w realu je widziałam po 54zl. Normalnie szok z tymi cenami. Jeszcze zakupię Dadę,żeby mieć na początek.
 
A zapomniałam się pochwalić, że poza ciuszkami dla maleństwa kupiłam pieluszki:-D, Pampers Premium Care 2 w promocji po chyba 39zl w Rossmannie.A w realu je widziałam po 54zl. Normalnie szok z tymi cenami. Jeszcze zakupię Dadę,żeby mieć na początek.

o tak, pieluszki to trzeba "polować " na okazję. Ja mam zapas pampersów i ogólnie udało mi się kupić za mniej niż 53 gr za sztukę(jedną paczkę kupiłam nawet za 49 gr za sztukę)
 
reklama
a ja po drodze na dzisiejsze wojaże wpadłam kupić Franusiowi białe body :) heheh
IMG_0354.jpgIMG_0355.jpgIMG_0356.jpg
ale body też kupiłam, żeby nie było :)
 
Do góry