reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Melisa- super, że się ze sprzedawcą udało porozumieć, a tak na marginesie ale baba z niej nie ma co. Widać, jak zdjęcie potrafi przekłamać.
Ewelina- naklejeczki pierwsza klasa:-).
A ja dziś od koleżanki kupiłam ubranka, jej znajoma likwiduje sklepik z ciuszkami, więc wyszło troszkę taniej:).Ehhh nie umiem się opamiętać, jak widzę takie cudeńka:-D.I kupiłam pierwszego smoczka- miałam nie kupować, ale taki rezerwowy niech będzie.
 
Hej laseczki...

jaka piękna pogoda aż chce się żyć, piękna jesień.

Melisa - brawo! trzeba być twardym :-)
Ewelina - a mi się bardzo podobają te literki, jak tylko przyjdą i je obejrzysz z każdej strony daj znać co o nich myslisz :-)

Kurcze dziewczyny i że co teraz będą ciąć Mami ??? nie mogą jeszcze dzieciaczka przytrzymać w brzuszku ??? kurcze to dopiero 35 tc mogło by maleństwo jeszcze sobie pomieszkać w brzuszku.
 
a ja myslę że lekarze wiedzą co robią i skoro zdecydowali o cc na tym etapie ciąży to widocznie tak musi być
 
na tym etapie co jest Mami chyba lepsza cc niż jakby miały nastąpić jakieś komplikacje. wiadomo lepiej jak najdłużej donosić ale 35 tc to już duży dzidziuś
 
Melisa, brawo - gratulacje!
Ewelina, czadowe te naklejki i literki. Też bym jakoś chciała ożywić pokoik małej, ale mój M. ma manię na punkcie gładkich ścian. Do każdej plamki biegnie od razu z pędzlem i farbą, a o najmniejszy gwoździk czy wkręt w ścianie muszę prosić tygodniami. Ostatnio marudził nawet, czy aby na pewno musimy montować półkę wiszącą, która była w zestawie z mebelkami dla Poli.

Mój M. jest taki sam:-DAle kupiłam te literki z taśmą klejącą z tyłu, a tych kokardek mogę użyć lub nie. Bo kokardki już trzeba przywiesić na jakimś gwoździu..chyba..zobaczymy może M. się skusi bo widać że też mu się spodobały:-)
Powiem Wam że w rzeczywistości są nawet ładniejsze, już się nie mogę doczekać jak będziemy je wieszać nad łóżeczkiem:tak:
1.jpg
 
Ja po dzisiejszym usg zrobiłam szybkie zakupy na allegro i bardzo szybko wydałam 350 zł. Rety ile na te nasze maleństwa trzeba forsy, ale ile to radości. :laugh2: Jeszcze potrzebuje mimo to parę drobiazgów ale dziś szukając mojej Ginki po szpitalu obejrzałam maluszki w łóżeczkach wożone przez swoje mamy i dumnych tatusiów. Jejku ale one słodkie. :-)
 
reklama
Mia, Ewelina:) super literki:) ja też chciałam je kupić, ale dostaliśmy tyle pierdółek do powieszenia na ścianach (jeszcze mama P. przyniosła wczoraj pudło na pierdoły z myszką miki i jeszcze mikiego i minii w wersji 3d do powieszenia na ścianę:):)
 
Do góry