reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Dziewczyny, mam do Was prośbę. Jestem na etapie szukania pościeli do łóżeczka:),przeglądam na allegro, ale jest taka różnorodność. Chciałabym już kupić większy zestawik-pościel z poszewkami, ochraniacz na szczebelki itp. Ceny też są różne, znalazłam coś takiego :POŚCIEL7-EL 120X90 PRODUCENT!!! CZARKAZ (1946601797) - Aukcje internetowe Allegro, ale mam obawy że po pierwszym praniu zrobi się brzydko mówiąc szmatka.
Może macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę, u którego kupowałyście i wiecie, że pościel jest dobra gatunkowo. Mój A. mówi, że cenowo mam nie oszczędzać, bo oszczędziłam na pieluszkach tetrowych i po pierwszym praniu się zrobiły...- nie będę pisać brzydko:-D.
Z góry dziękuję:-)
 
Niki my dla Fabianka kupowaliśmy pościel raczej z tych tańszych-cały komplet,wkłady,poszewki,ochraniacz,baldachim.Była już prana sto tysięcy razy i nic jej nie dolega;-) Wrzucałam ją zawsze normalnie do pralki i ani nie wyblakła ani nic.
 
ja na razie pościeli nie kupuję. Nie będzie używana teraz a nie mam miejsca, żeby mi mogła zalegać. Poza tym chyba siostra ma dla mnie pościel z Ikei po jej synku (swoją drogą chyba nawet ja mu ją kupowałam :) )
 
reklama
Do góry