reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

Oj Dirty Dancing to też mój ulubiony film :tak: nie wiem ile miałam lat jak go pierwszy raz widziałam ale był to jeden z pierwszych filmów, które mieliśmy na VIDEO, które wtedy było czymś niespotykanym. Pewnie jak pierwszy raz oglądałam ten film to nie bardzo jażyłam o co tak na prawdę w nim chodzi, ale podobało mi się jak ładnie tańczyli :-D
Sprawdziłam na Wiki i Dirty Dancing został nakręcony w 1987 (miałam 2 lata) no ale oglądałam go na pewno jak miałam mniej niż 6 (z racji tego, że się z rodzicami często przeprowadzaliśmy, niektóre fakty kojarzę z odpowiednim mieszkaniem ;-))
 
reklama
Ewa, ja też się czeto przeprowadzałam w dzieciństwie, ok 6 razy, i mam tak samo jak Ty,ze pamietam, ze coś się wydarzyło w tym mieszkaniu, a nie w innym, więc mniej więcej pamiętam ile miałam w tedy lat :-) I Dirty Dancing też jak byłam mała widziałam pierwszy raz, a ta muzyka mnie ukrzekła i urzeka do dzić, szkoda że Patrick już nie żyje:no:
 
pytałam już na wątku głównym ale jeszcze tu zapytam:

czy któraś z was bawi się obróbką zdjęć na komputerze?? jeżeli tak to jakie programy polecacie?? i moze któraś poleci jakiś fajny program do retuszu starych zdjęć??

za wszelkie info dziękuję
 
Obróbką zdjęć bawi sę mój mąż i twierdzi, że najfajniejszy jest Adobe Photoshop:-D Też trochę używałam tego programu. Mąż retuszował właśnie głównie stare zdjęcia. Jego babcia miała swoje zdjęcie z dzieciństwa złożone na cztery i w miejscach zagięcia popękało. Mąż zrobił je tak, jakby wcale nie było zaginane:tak:
To tyle wiem na ten temat;-)
 
Adudz ja operuje na programie Photo Collage Studio.
Jestem totalna amatorka i zajmuje sie tylko obrobka zdjec.
Z retuszem nie mialam doczynienia.. ale program warty zainstalowania.
 
Dla zainteresowanych mocną muzyką:
Wiecie że w przyszłym roku w PL będzie Metallica , Slayer, Anthrax i Mastodon ??

cyt: "Bilety na Sonisphere Festival w cenach 198 zł i 400 zł, pakiet VIP w cenie 880 zł.dostępne będą na stronie internetowej od 10 grudnia, od godz. 10.00. W punktach sprzedaży nabyć je będzie można od 19 grudnia 2009 roku."

Ceny jednak mnie ciut zniechęciły:-:)-:)-(
 
Dla zainteresowanych mocną muzyką:
Wiecie że w przyszłym roku w PL będzie Metallica , Slayer, Anthrax i Mastodon ??

cyt: "Bilety na Sonisphere Festival w cenach 198 zł i 400 zł, pakiet VIP w cenie 880 zł.dostępne będą na stronie internetowej od 10 grudnia, od godz. 10.00. W punktach sprzedaży nabyć je będzie można od 19 grudnia 2009 roku."

Ceny jednak mnie ciut zniechęciły:-:)-:)-(
Jezusicku toż to czasy mojej młodości :-DMetallica uwielbiałam ich a teraz nawet nie wiem co grają:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wypadłam z obiegu totalnie.
 
reklama
Chciałam się pochwalić moją ostatnia karteczką, dla wujka, który jest profesorem "od krów". Zajmuje się dobieraniem paszy dla krówek, coby dawały dużo mleczka.
 

Załączniki

  • 20091226121.jpg
    20091226121.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 49
  • 20091226123.jpg
    20091226123.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 46
  • 20091226124.jpg
    20091226124.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 46
Do góry