reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

EWA ja sobie to wyobrazam ,jak mój KAROL maluje farbkami to wszystko jest do prania,ostatnio cała pufe prałam ,a na drugi dzien sobie na niej narysował ślimaka:-):-):-)!!!
Ale coś te dieci robić muszą!!!:rofl2:
 
reklama
A to dzisiejszy wzorek :-D i znów pełno brokatu :cool2:

dsc06509m.jpg
 
ja też lubię ;-)
poza tym mam długą listę ulubionych filmów:
Zielona Mila
Forest Gump
Nothing Hill
Egzorcyzmy Emili Rose
Truman Show
Leon Zawodowiec
hmm 3 pierwsze czesci koszmaru z ulicy wiązów
Pianista
Amadeusz
Titanica tez lubie obejrzec
i duzzo duzo innych tylko teraz zapomialam :zawstydzona/y::-p
a z polskich to np.
dzien swira
wszyscy jestemy chrystusami
plac zbawiciela
e=mc2
sztuczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja z filmów to chyba najbardziej komedie lubie, i te polskie i te nie polskie,
maylah wspominała, ze mogłaby na okrągło Dirty Dancing oglądać, a ja mam to samo z filmami o Kargulach i Pawlakach (sami swoi, itd) uwielbiam te filmy, również Akademia Policyjna też była parę razy przeze mnie oglądana,
prócz komedii lubię obejrzeć czasami jakiś dobry triller, horrory kiedyś lubiłam czytać, potem mi to przeszło, ale oglądanie nigdy mnie nie fascynowało
 
Do góry