reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

reklama
Hejka ja przed
ciązą wazyłam 53kg byłam chuda jak patyk bo mam 176 cm wzrostu w ciązy przytyłam 25 kg a teraz waże 66 kg a do ćwiczeń też niemem jakoś ochoty ogólnie nie jest ze mną tak zle tylko te straszne rozstępy i oponka na brzuszku:szok:
 
Ja tez mam taka oponke:happy2:a waga powoli powoli powoli schodzi w dół jest 64 kg wiec jeszcze 6 kg do mojej wagi sprzed ciązy:cool::-DMoj chłopak wraca za miesiąc więc mam nadzieje że go zaskocze:tak::-D;-)
 
No ja niestety oponke tez mam:zawstydzona/y::-(niecierpie jej i jeszcze to dziwne uczucie tam przy szwie:sick:podejrzewam ze to tez przez roztepy:-(Waga wreszcie ruszyła-3 kg mniej,ale i tak jeszcze sporo do wymarzonej wagi:sorry:
 
dziewczyny ja mam wrażenie że to nie oponka tylko wielkie oponisko!! kurde dla kogoś kto nigdy nie miał brzuszka to prawdziwy koszmar!!i waga też daleko na plusie a cały czas mam wrażenie że jestem głodna to chyba przez karmienie cyckiem... mam nadzieje że ta moja waga zacznie spadać w sumie zostało mi jeszcze 7kg :(
 
u mnie nie ma oponki, tylko skóra gorzej wygląda. Nic nie wisi, ale jest sucha i jeszcze troche ta ciena krecha do pępka...:zawstydzona/y: wazyz sie nie waze, bo pewnie te 2 kilo jeszcze przez zime beda we mnie siedziec:-D
 
ja własnie wróciłam ze sklepu bo byłam dokupić jeszcze stanik do karmienia i przy okazji pytałam o majtki ściągające a pani w sklepie pyta jaki rozmiar ja jej mówie że zawsze nosiłam M a ona do mnie "to dla pani?? po co pani majtki sciagające skoro pani taka szczupła?" kurde może ja troche przesadzam?
 
Dziewczyny ja przed ciąża ważyłam 78 kg. Przed samym porodem ważyłam 83 kg a teraz waże 70 kg. Oponke mam ale jest coraz mniejsza. Ćwiczyć to w ogóle nie ćwicze ale ja wszystko robię w biegu - nawet jem i to jak na razie skuteczna metoda odchudzająca :D
 
reklama
Witam :)
Moja mała skończyła już 2 m-ce teraz leci 3 :) a razem z miesiącami leci moja waga:) Karmienie piersią bardzo dużopomogło mi w gubieniu kalorii. ogólnie starciłam 11 kg ale jeszcze przydałaby się tak zgubi z 5 kg :) 2 tygodnie po porodzie założyłam swoje jensy ale to jeszcze nie te , które lobię do tamtych brakuje 5 cm :):laugh2:
 
Do góry