reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Małgorzatkar, zapomniałam wcześniej zapytać...Co Cię skłoniło do zmiany szpitala tego w którym już rodziłaś na Bródno?
 
korki na trasie AK :D na Bródno jadę w sumie bez korków, no chyba że teraz, jak zamknięta jest modlińska/jagiellońska, to się troszkę stoi, a na kasprzaka niestety się stoi długo... no i teraz od chyba za tydzień zamykają wjazd na ak z wisłostrady, wjazd z modlińskiej nadal zamknięty, więc trzeba by było jechać okrężną drogą i tak sobie pomyśleliśmy, że lepiej coś na miejscu znaleźć... chociaż tam znów ładnie mnie zszyli i od razu po cc bobas jest z mamą, nie zabierają na noworodki
 
Mostem północnym, plochocinska, marywilska i wyskakujesz bez korków :) a jak w godz szczytu to zamiast plochocinskiej cofasz sie na klasyków i w marywilska :)
A czemu brodno a nie bielański, jak masz blisko?
 
No masz rację z tym objazdem. Ale na płochocińskiej też czasem potężne korki.
Najgorsze jest to ,że to wszystko jest takie nieprzewidywalne. Wystarczy ulewa, ale gdzieś postawią policjanta i już masakra się robi. Ostatnio od ronda Babka do mostu Gdańskiego korek okropny i co się okazało. Przed mostem stoi pani policjant, nie wiem jakie miała zadanie,ale chyba próbowała kierować ruchem.Wiele razy o tej samej porze jeździłam i było ok .

A wybrałam szpital bo moja lekarka tam pracowała jak rodziłam córkę, a teraz też mam tam znajomą twarz.
 
Nie wiecie może czy w przypadku ujemnego wyniku na obecność paciorkowca badanie powinno być tuż przed porodem jeszcze powtórzone?
 
reklama
Ja mam robione w 35 tygodniu.

Ja miałam robione właśnie dokładnie w 35 tyg. i wynik jest ujemny. I tak właśnie się zastanawiam czy w takim przypadku dla pewności tuż przed porodem badanie jest jeszcze powtarzane czy zakłasdane jest z góry, że wynik ujemny to wynik ujemny i nie bierze się pod uwagę możliwości zmiany wyniku do czasu porodu?
 
Do góry