reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

może być :) przy zmianie pozycji małego, był w poprzek około 28tc, tak się kręcił, że myślałam że robi mi przemeblowanie w moich narządów, a potem zauważyłam zmiane miejsca kopania
 
reklama
Ja kum dzisiaj tez zauważyłam że mały mi się przekręca chyba gdzieś bo jak od początku kopał mnie w prawy bok to dzisiaj pokombinował w nocy i czułam jego ruchy tylko w lewym boku, za tydzień mam wizytę więc pooglądam gdzie się ukrył:)
 
mi z usg 10tc wyszedł termin 4 lipca, a w 27tc 16 lipca. bardziej doświadczone koleżanki mówią, że u nich ten termin z początku się sprawdził bo wtedy najłatwiej ustalić wiek ciąży (ok 10tc). zastanawiam się tylko czy skłonności rodzinne mają tu jakieś znaczenie? Ja byłam 3tyg przenoszona (termin mama miała na 3ego, a pojawiłam się 26ego), więc może i Młoda zadomowi się w brzuchu na dłużej?
mysle ze ma to znazcenei,pewnie nie zawsze sie sprawdza............



Olek ma glowe wieksza od reszty o 2 tygodnie - bedzie wesolo przy porodzie :szok:

Hubson, oj to chyba tak jak u mnie. Jesli bym miala wybierać to bym wolała jednak dłuższe nogi :)
niestety wybierac nie mozemy:-Dmoje dzieci tez mialy duze glowki,teraz nic nie mowil ,Ola miala 38 cm :szok:a Wiki 35
 
Jestem po wczorajszej wizycie, ale już nie miałam siły pisać. Wyszłam z domu o 15 a wróciłam po 19. Przyszłam na 15.30 a tam kartka o opóźnieniu i przyjęcia od 15 dopiero. I tym sposobem 10 kobiet przede mną. Myślałam że tam jajko zniosę, jeszcze dziś boli mnie kręgosłup i tyłek:banghead:

No ale do rzeczy, stan zapalny mam nadal i białko w moczu. Z nerek już zeszło za to pojawił się nowy stan zapalny pochwy, dostałam nowe leki, już bez antybiotyku, mam nadzieję, że teraz pomogą.:what:
A teraz z pozytywów :sly:
Młody ma już 2254g no w szoku jestem:thumbup:
Ogólnie pomiary wychodzą na dwa tygodnie do przodu już! Lekarz wróży nam duże dziecko. Wszystko z nim ok, rośnie zdrowo. Mam tylko nadzieje, ze te moje infekcje mu nie zaszkodzą.
Następna wizyta wcześniej bo już 5czerwca, bo potem mój gin się urlopuje, aż do 23. Mam nadzieję, że nic się nie będzie działo w tym czasie :what: ale w sumie dobrze ze teraz ma ten urlop, a nie później.
 
Tusiaczek to super waga maluszka:-)Teraz ja powiem Wam hit, poszłam odebrać swoje wyniki morfologii i posiewu moczu a ani zrobili mi morfologię i krew utajoną w kale:-D:no:
 
Tusiaczek ja nawet nie wiem jak to jest z wagą. Jedno jest pewne - usg przekłamuje. Aż musiałam sprawdzić na kiedy masz termin. Ale ta waga chyba w miarę ok czy nie?

Jolcia coooooooo??? :rofl2::-D Miło z ich strony :szok::-D
 
reklama
Dobrze,że wynik ujemny. Pielęgniarka zostawiła u siebie ten wynik i jutro mam przyjść po swój posiew, ciekawe co mi dadzą. A tak z drugiej strony to teraz strach pomyśleć na ile wiarygodne są laboratoria.
 
Do góry