reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

no Jolcia ale odwalili w laboratorium:-D:szok:

Tusiaczek super waga:)aktory to tydzien?

katka no pewnie ze czasami waga z usg idealna nie jest tzn sa odchylenia ale wg mnie jest wazna:)
 
reklama
Od dziś 33tydzień, ale wymiary ma już prawie na 35! Lekarz mówi, że waga jest ok, po prostu prawdopodobnie duże dziecko urodzę, zwłaszcza że i ja i mąż też się urodzilismy się dość duzi. Ja miałam 3600 a Małż 3800. Tylko duża główka mnie stresuje.
A no i wiem już skąd ten ból w ostatnich dniach, Młody się przekręcał z głową w dół, a z takimi wymiarami to już musiało być odczuwalne.
 
Ja wiem że ważna, sama się nią sugeruję. Ja się urodziłam z wagą ok 3500 a mój brat 3100 a mąż nie wiem, muszę teściowej się spytać. Moja Nati miała 2950 ale poród miałam wywoływany 2 dni po terminie, mimo iż nie było oznak że to już mój czasem. Nie wiem więc ile by miała gdyby się samo zaczęło. Ciekawe. Ponoć zawsze drugie dziecko jest większe od pierwszego. Słyszałyście by było odwrotnie? Ale tylko w sytuacji gdy dzidzia sama się pcha na świat? Z ciekawości pytam :-)
 
Katka , ja słyszałam.
Byl;am 1szym dzieckiem 3400 chyba, potem siostra 2800, brat na końcu 4000 i 60 cm
 
Hej dziewczynki:-) nawet nie piszcie ze jest mniejsze bo moja Nicolka miała 2860, taka kruszynka i az sie boje ze Oliwierek bedzie mniejszy. Patrzac na swoj brzuch teraz i przy Nicol to widze ze mam mniejszy , choc gin mnie uspokaja ze mam mniej wod i dlatego. Mo maz tez nie był duzy ,ponad 3 kg a teraz kawał chłopa :-D:-D:-D . Heh , niebawem sie przekonamy jakie wielkie skarby nosiłyśmy. Powiem Wam, że im bliżżej porodu , tym bardziej mam stresa. Zmykam robic knedle z truskawkami bo od wczoraj za mna chodza:-D:-D:-D Buziaczki mamusie i miłego dnia :tak::tak::-)
 
Ja właśnie jadę do gina. Założyliśmy się z meżem ile mała przybrała od ostatniej wizyty. Obstawiam, że teraz ma ok 1800g, jak się sprawdzi czeka mnie dziś błogi masaż :D trzymajcie kciuki ;)
 
reklama
Przez całą ciążę z Matim lekarz mi mówił, że dziecko małe i małe. No a Mateusz urodził się 3750g, więc wcale taki malutki nie był :-) Ciekawe jaka duża córcia się urodzi? :-)
 
Do góry