reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Ja wczoraj po wizycie. Wszystko bez zmian - szyjka długa 43mm, mała dalej głową w dół, choć dałabym sobie rękę obciąć, że to nie możliwe bo wypychania czuję z każdej strony. Widocznie ma zespół niespokojnych nóg :-D No i dalej jest straszną kruszynką - jedynie 1910g, główka i brzuszek 1,5 tyg do tyłu, kość udowa 1,5 tyg do przodu. Ale ze wszystkiego gin jest zadowolona, przepływy super, KTG też, więc mówi, że już się niczego nie boimy nawet jakby się poród trafił, choć jeszcze pewnie spokojnie posiedzi :-) Następna wizyta za 3 tyg i wtedy pobierzemy GBS. Wszelkie moje obawy typu puchnięcie rąk i kłucie w pochwie skomentowała"Ale przecież pani jest w ciąży, a po mieście to może byśmy już tyle nie latały co?" :-D
 
reklama
Hobbit gratki! możemy sobie przybić piątkę :) u nas też wszystko dobrze. Szyjka pozamykana, mała rośnie jak na drożdżach (może to przez to ciasto drożdżowe z kruszonką i wiśniami, które ostatnio zrobiłam ;) ). I miałam rację! waży 1815g :)) będzie masażyk :D:D przewidywana waga na poród ok 3000, ale wiadomo jak z tymi przewidywaniami.

Tylko pozować coś nie lubi za bardzo. Znów się odwróciła i udało się tylko jedno zdjęcie cyknąć (w załączeniu).

Normalnie bym ją już wyprzytulała :)

Pola_700.jpg
 

Załączniki

  • Pola_700.jpg
    Pola_700.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 33
ja tez po wizycie, mała napiera mocno na szyjkę, mam kupić pessar i jechać jutro na założenie... dziś nie zdążyłam już kupić, zanim dojechałam do domu i się dodzwoniłam, już za póżno było, jutro mam nadzieję, że się uda, bo kurcze mam zajęty cały dzien i muszę wymyśleć, jak tu czas zorganizować...
 
reklama
Małgorzatkar o kurcze, ale chyba nie jest tragicznie skoro da się jeszcze pessar założyć, bo chyba do 25mm jeszcze zakładają, potem to już nie ma na co założyć:sorry2: Ile mm masz tą szyjkę? I siądź na tyłku trochę, nie lataj tak z Olą..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry