reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Jakie czerwcowe mamy hola hola, proszę zaciskać nogi do terminów, żadna chyba nie chcę potem biegać przez rok z wcześniakiem po lekarzach?:sorry2:
Agulam no lekarz średnio poważny jak mówi, żebyś rodziła w 35tc... Moim zdaniem to Ty powinnaś dwa tygodnie leżeć plackiem, a potem dopiero powolutku do końca, ale nadal się oszczędzać. U mnie od razu by Cię do szpitala położyli. Nie do pomyślenia dla mnie...
 
reklama
Agulam - i teraz co? masz sama dochodzić do wniosku, czy jak Ciebie coś boli, albo ciągnie, to musisz pilnie jechać na IP? oszczędzaj się skoro masz takie zalecenie i nie denerwuj się... na pewno dzidzia przyjdzie na świat o czasie...

gorąco się zaczyna robić u lipcówek...
 
Agulam, u mnie tez na wizycie w 33 tc wyszło ze szyjka miekka i ujście zewnętrzne lekko rozwarte ale gin ani przez chwile nie wspomniała o żadnym zagrożeniu przedwczesnym porodem. Mówiła ze tak po prostu juz jest w kolejnej ciąży.
Nie dostałam zadnych zaleceń zeby sie oszczędzać. Moze dlatego ze w USG pokazała sie szyjka długa na 5 cm?
Zaciskaj nogi conajmniej do 38 tc kochana :)
 
dziewczyny staram sie zaciskac nogi;))

ale na powaznie to boje sie bardzo:-(staram sie nei denerwowac ale tak naprawde caly zcas o tym mysle....


Jagodka 2,5tyg temu(30tc) gin stwierzdil ze wg niego to 31/32 tc .w jakis sposob mu 'ufam' ,chodze do niego kolejna ciaze,nooo cholerka chyba wie co robi,pzreciez jakby bylo naprawde żle to by mnie polozyl do szpitala :dry:


staram sie lezec ,maz pzrejal wiekszosc obowiazkow ale wszytkeigo sam nie da rady ogarnac,jest jescze 2 dzieci i masa obowiazkow................

pola moja szyjka na pewno taka dluga nie jest:no:

gib to duzo placilas za to badanie
 
Agulam, u mnie tez na wizycie w 33 tc wyszło ze szyjka miekka i ujście zewnętrzne lekko rozwarte ale gin ani przez chwile nie wspomniała o żadnym zagrożeniu przedwczesnym porodem. Mówiła ze tak po prostu juz jest w kolejnej ciąży.
Nie dostałam zadnych zaleceń zeby sie oszczędzać. Moze dlatego ze w USG pokazała sie szyjka długa na 5 cm?
Zaciskaj nogi conajmniej do 38 tc kochana :)

u mnie tak samo od 29 tc mam miękką szyjkę, długość ok 3,5mm, zamknięta i też nikt nie straszy.
 
arabelka wczoraj lekarz nie podal wymiarow szyjki,ale 2,5tyg temu miala 28mm.


wasze sytuacje (arabelka,pola )troszke mnie pocieszaja......
 
agulam - leż i oszczędzaj się jak najwięcej :tak:

co do pomiarów szyjki ja w ogóle czegoś takiego nie miałam ani razu, lekarz tylko poprzez badanie na samolocie sprawdza czy jest ok
 
reklama
dziewczyny zestresowalam sie :no: zerknelam sobie na to co dal mi gin po ostatniej wizycie, i tam jest cos takiego jak EDD (aua) i obok 2 lipca, czy to znaczy ze przesunal mi sie termin?

i powiedzcie mi jescze jedno...czy wy robicie jakis odczyb coombsa przed porodem? jakie dokladnie trzeba miec badania do porodu
:angry: bo swietrdzam, ze po wizycie jak i przed wizyta u mojego gin wiem tyle samo, czyli NIC :angry:
 
Do góry