reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Mój mały niby główką w dół ale tak bardziej na lewo i kopie mnie w prawym boku i przeważnie tylko tam i chyba nóżkę wypina bo mi taka gulka mała od czasu do czasu wychodzi:)
 
reklama
Ja Tsh robiłam na początku z własnej inicjatywy, bo w przeszłości i 1szej ciąży miała problemy. Wyszło ok, czuję się ok więc nie powtarzam.

Małgorzatka , ja mam bielański najbliżej, a na Bródnie miałam kilka znajomych osób wśród personelu i dlatego się zdecydowałam.
Jakoś tak czułam się bezpieczniej, jak można zobaczyć znajomą twarz.. Poza ta procedurą z dzieckiem nie mam zastrzeżeń
 
Angelika to może ja mam podobnie - jutro się okaże. A oczekuję na tą wizytę jak na szpilkach :-D w wynikach lekka anemia mi wyszła - w końcu musiała kiedyś wyjść ale się nie przejmuję. Jedynie znów szczawiany wapnia w moczu - muszę więcej pić.
 
Jolcia- śliczna dziewusia :-) jeszcze ma czas żeby się obrócić

Katka - 3 mam kciuki za wizytę, ja mam jutro USG i już nie mogę się doczekać:-D kompletnie nie mam pojęcia jak jest ułożona, bo czuję ją z każdej strony
 
seorise ja tez czuje ruchy z kazdej strony i sama nie wiem co myslec,do tej pory zawsze ulozenie bylo glowka na dol ale ostatnio te ruchy sa inne ,nie umeim wytlumaczyc nawet,to pewnie dlatego ze mała ma juz mneij miejsca ....


katka to czekamy na relacje z wizyty:)


ja z Ola mialm ulozenie posladkowe ale do konca tak zostalo......
 
reklama
Ja po usg. Adaś waży około 1443g. Położenie podłużne, główkowe, ustawienie II (dzień po wizycie się przesunął, czułam:tak:). Łożysko na ścianie tylnej, II stopień dojrzałości, prawidłowa ilość płynu owodniowego 10,2cm. Pępowina trójnaczyniowa. Dlej ble ble ble o czaszce, mózgu, móżdżku, kręgosłupie, serduszku, brzuszku, żołądku i pęcherzu moczowym - wszystko ok. Test Maninga 8/8. Wszystkie wymiary odpowiadają wiekowi ciążowemu.
 
Do góry