reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Jagódka nic z tego twojego ułożenia nie wiem :-D w sensie że jak ułożone?

Ja też już po... Waga 1200g. Nietypowe ułożenie... Na dole nic... Po lewej nogi na środku dupka a po prawej u góry głowa. To nawet pośladkowe ułożenie nie jest. Obawiałam się tego. Niby ma jeszcze chwilę na zmianę pozycji. Oby kurde oby.
 
reklama
Katka o tym było już w wątku.. Kręgosłup po prawej, głowa na dole, dupka pod żebrami z prawej, nogi po lewej
 
Temperatura moja lekarzowi się nie spodobała. Choć nie od razu. Mówię, mu że mam podwyższoną temp a on z pretensją, że przecież 37 dla ciężarnej to norma a ja mu wtedy notesik z pomiarami wyjęła i już zmienił ton rozmowy. :rofl2: śmieszne to w sumie było. Ostatnio czuję się tak, jakbym była chora ale nie mam ani kataru ani kaszlu tylko bóle głowy i temperatura. Ciśnienie wzorcowe 120/80. Dał mi skierowanie na milion badań, mam je zrobić jak najszybciej i jak wyniki będą niepojące wezwie mnie na wizytę.
Powiedział, że mam się nie wygłupiać i dał mi l4 na miesiąc... stwierdził, że to jest ciąża a nie żarty...
 
Michalina aż odpaliłam kompa aby sprawdzić w którym tygodniu jesteś.. głupio Ci powiem, że on-lekarz Cię już do pracy nie puści i to pomijając Twoją temperaturę a ze względu na zaawansowany stan.. aczkolwiek zdrówka życzę i trzymam kciuki aby temperatura wynikała z przemęczenia...

Co do mojego diabetologa to obecnie kłuje się już 2 tydzień. Kłucie mnie nie przeraża, ale czasami zapominam o regularności posiłków. Na czczo rzadko mam poniżej 90. Pytałam od czego to zależy, ale podobno może od wszystkiego.... długości snu, stresu itd..
Zobaczymy jak to będzie. Jak narazie czekam na jutrzejszą wizytę i USG.

Wszystkich pozytywnych dzisiejszych wizyt gratuluję i za jutrzejsze dziewczyny trzymam także kciuki.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynk, dopiero wrocilam z wizyty czekalam ponad 3h...moja mama tak sie wkurzyla ze napisala imienna skarge na mojego gina bo on notorycznie sie spoznia po kilka godzin a my ciezarne siedzimy bez zadnych info itd :/ masakra...
co do samego badania...na dzien dzisiejszy czeka mnie cc bo maly ulozony posladkowo :wściekła/y: juz sie boje :szok: wazy juz 1950gram wiec kawal faceta mam, powiedzial ze jak dziecko wazy juz tyle to ciezko bedzie mu sie obrocic :no: a i dal mi TONE skierowan na rozne badania..chyba hektolitry krwi ze mnie spuszcza jak ze swini...do tego dzis sie mnie pyta jak moja glukoza...a mialam robiana w marcu, to mu powiedzialam ze ta po 2h byla nizsza niz pierwsze i raptem sie ocknal ze mam powtorzyc...a minelo tyle czasu i kiedys mu to nie przeszkadzalo :wściekła/y: no i sie wkurzylam...
 
Kopacz, Twoj gin ma faktycznie lekcewazace podejscie do pacjentek - tyle kazac czekac bez zadnej informacji :/ jakie badania Ci zlecil, ze jest ich tak duzo, jak piszesz?
Co do cc chyba troche na wyrost Cie postraszyl, bo dzieci i do samego porodu potrafia sie jeszcze odwrocic. Teoretycznie do 32 tc, ale bywa, ze i przed samym porodem sie przekrecaja.
Moja kolezanka pare dni temu pojechala do szpitala na cc, bo jej synek byl ulozony poprzecznie przez caly 8 i 9 miesiac. Zrobili jej usg i okazaalo sie, ze maly ustawil sie glowka do dolu. Odeslali ja do domu i kazali czekac na akcje porodowa. Taka historyjka na pocieszenie :)
Moj maly 2 tyg temu siedzial na tylku, w ten poniedzialek byl glowa do dolu :) wazy tyle samo, co Twoj synek.
 
reklama
Kopacz, Twoj gin ma faktycznie lekcewazace podejscie do pacjentek - tyle kazac czekac bez zadnej informacji :/ jakie badania Ci zlecil, ze jest ich tak duzo, jak piszesz?
Co do cc chyba troche na wyrost Cie postraszyl, bo dzieci i do samego porodu potrafia sie jeszcze odwrocic. Teoretycznie do 32 tc, ale bywa, ze i przed samym porodem sie przekrecaja.
Moja kolezanka pare dni temu pojechala do szpitala na cc, bo jej synek byl ulozony poprzecznie przez caly 8 i 9 miesiac. Zrobili jej usg i okazaalo sie, ze maly ustawil sie glowka do dolu. Odeslali ja do domu i kazali czekac na akcje porodowa. Taka historyjka na pocieszenie :)
Moj maly 2 tyg temu siedzial na tylku, w ten poniedzialek byl glowa do dolu :) wazy tyle samo, co Twoj synek.

dziekuje za pocieszenie :) no ja jestem dobrej mysli, ostatnio byl glowka w dol. wiec moze i teraz zdecyduje sie przekrecic...co do gina bez komentarza,nie dosyc ze sie tyle spoznia to pozniej pacjentki traktuje pobierznie, do tego jedna nie zdazyla wyjsc a mnie juz zaprosil na fotelik i sie rozbieral przy tamtej i przy tamtej mnie badal..juz nie pierwszy raz mi sie tak zdarzylo...:wściekła/y: co prawda za zaslona ale uwazam ze tak byc nie powinno i koniec :no:
badania:
morfologia
vdrl
wzw typy b antyben hbs-aghbs
mocz
posiew w kierunku paciorkowcow b-homolizujacych cos tam x 2 mi na to wypisal :szok:
biocenoza pochwy
glukoza po obciazeniu (znowu) :wściekła/y:
cytologia o ktora sie uprosilam laskawie :no:
tsh o ktore tez sie musialam prosic
 
Do góry