reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

graza ja idę teraz na wizytę 27 i to jest normalna wizyta, tak jak i ta w grudniu:) on mi to robi standardowo. Do PF nie chodzę bo nie chce tam rodzic. Co sprawdzał wszystkiego nie pamiętam ale wypisze :
NT, kość nosowa, żołądek, pęcherz, serduszko z przepływem,komory w serduszku, zastawki, mózg ale on mi to mówił a w kartę ciąży wpisał tylko wymiary ciśnienie, NT, DV, NB no i na fotelu szyjkę i dno macicy i nie wiem co tam jeszcze wygrzebał ale nic nie mówił, że coś nieprawidłowo. Moge wiedzieć skąd Ty dokładniej jesteś?
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1389292846.673572.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1389292861.580729.jpg
Dzis bylam i okazalo sie ze dzidzia jest starsza wedlug usg. 13 tydz i 5 dzien :) wkroczylam w drugi trymestr. Lekarz powiedzial ze wszystko jest dobrze :) ufff! W ogole jakie to piekne uczucie zobaczyc takiego malego frygajacego czlowieczka.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389292846.673572.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389292846.673572.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 56
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389292861.580729.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389292861.580729.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 58
venus ja, ja ja:-):-):-):-)
udalo mi sie jeszcze załapac na usg, a tak sie obawialam ze sie nie wyrobie, wiec tak bylam dzis, zabralam ze soba swoich chlopakow moj synek byl zachwycony tym..... gumi misiem, jak to okresli :eek: ciagle dopominal sie gina zeby znowu mu puscil na monitorku tego gumi misia!!!!
z moim małym bobkiem nr 2 wszystko w porzadku kosc nosowa widoczna, wszelkie pomiary super, male ma 7cm. fikalo, koziolkowalo, machalo i kopalo az milo na koniec gin nas poinformowal ze najprawdopodobniej sprawilismy karolkowi siostrzyczke!!!!!!! tez jestem przeszczesliwa!!!!!! (chociaz jeszcze psychicznie sie nie nastawiam)
 
ja niestety nie mam takich pomyślnych wiadomości :-( Wczoraj lekarzowi nie spodobała się moja szyjka i stwierdził, że nie idzie to w dobrym kierunku :-( Nie skróciła się jeszcze, bo o to pytałam, ale jak nie będę się oszczędzać, to wszystko na to wskazuje, że zacznie się skracać :-( Mam brać magnez, w razie bólu nospę, nie dźwigać i leżeć. Na szczęście z dzieciątkiem wszystko ok - serduszko bije, rączki i nóżki są, kość nosowa widoczna :-) Nie dał mi zdjęcia i nie zmierzył dzidziusia :-( Boję się :-(
 
Haust, masz jakies objawy skracajacej sie szyjki? Bóle, skurcze, cokolwiek? Czy lekarz zaproponował ci założenie pessara?
 
Haust ja też miałam problem ze szyjką w 1 ciąży. Oszczędzałam się dużo leżałam i donosiłam ciążę do samego końca :tak: Także myśl pozytywnie !!

Lui ja się niby jeszcze nie nastawiam, ale z drugiej strony już myślę o dziewczeńskiej wyprawce :cool2: Też masz 1 synusia więc rozumiesz;-)
 
venus27 no wlasnie juz jestesmy mamusiami siurkowymi :-D:-D:-D wiec teraz ta cipulenka to jak 6 w totka!!!!!! ja tez juz oczami wyobrazni widze te cudne sukieneczki!!!!! oby naszym bobaskom juz nic tam nie wyroslo miedzy nogami:-)
 
no niestety mam objawy :-( bardzo często mnie brzuch bolał, odkąd mi .jagódka o magnezie podpowiedziała jest lepiej - nawet dobrze bym powiedziała. Skurcze na razie się nie pojawiły. Lekarz nic mi nie proponował - pocieszam się tym, że może nie trzeba, może nie zacznie się skracać :-(
 
Haust najważniejsze, że z maluchem wszystko dobrze. Myślę, że jeszcze nie ma powodów do alarmu, dużo wypoczywaj jak radzą lekarze. Na pocieszenie dodam, że moja znajoma z pracy miała podobną sytuację. Zwolniła obroty i się unormowało. Na pewno u Ciebie też tak będzie.
Lui i emily - super wieści.
 
reklama
haus a moze idz tez do innego lekarza zobacz co powie? dziewczyny maja racje, najwazniejsze ze z malenstwem wszystko dobrze, wiec glowa do gory dbaj o siebie, oszczedzaj sie i bedzie wszystko dobrze!!!!!!!
 
Do góry