reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

kurde Limonka długo 3 dni, jak to cholestaza to dobrze o tym wiedzieć jak najszybciej, wiem jak to jest nie móc pojechać na IP, sama w 25 tc miałam niewielkie plamienia, bóle krzyża, skurcze cały dzień, dzwoniłam czy mogę przyjechać na badania to mi odp że to normalne w ciąży i dopiero jak się nasili krwawienie to wtedy... przebeczałam pól dnia ale na szczęście przeszło niedługo a tydzień później już byłam w Polsce
 
reklama
Ja już po wizycie.
Adaś się odwrócił, wczoraj strasznie fikał i czułam ,że tak będzie., głowa w dół.
Wszystko ok, waga 2360,szyjka mocno trzyma, więc skurcze jej nie szkodzą.
Musze się jedynie skontaktować z człowiekiem który mnie operował co z porodem.
 
Ja już po wizycie.
Adaś się odwrócił, wczoraj strasznie fikał i czułam ,że tak będzie., głowa w dół.
Wszystko ok, waga 2360,szyjka mocno trzyma, więc skurcze jej nie szkodzą.
Musze się jedynie skontaktować z człowiekiem który mnie operował co z porodem.
Kolejne dobre dzis wiesci, bardzo tu ostatnio potrzebne.
Ladna waga synka.
 
Jak 18-20 miałaś ostatnią @, to Ci wychodzi termin na około 25-27.07, ale może wcześniej zaszłaś w ciaże skoro z usg wcześniej, przydałby Ci się suwaczek, bo tak to ciągle ktoś będzie pytać;-)
 
Jagódka, termin mam 18-20 lipiec. A miesiączka pewnie 12 październik.

Co do suwaczka to mi też by się przydał bo nigdy nie pamiętam który tydz mam . Ale jakoś się zebrać nie mogę
 
reklama
Lilla ale rozumiem, że sama do tej szkoły nie chodzisz, to nie możecie się zbuntować? Płacisz za to czy ze składek idzie? A może jeszcze jakoś inaczej jest fundowane?

Ufff dobre wieści wizytowe :) czekamy na kolejne!

Limonka - trzymaj się dzielnie!

Mika - a co z tym Twoim "zjazdem" dzisiaj? Mówiłaś o tym lekarzowi?
 
Ostatnia edycja:
Do góry