reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Limonko i jak dzisiaj?
Wiem, ze w uk inaczej traktuja ciezarne, ale pomyslalam, ze pomocy nie odmowia. Mam nadzieje, ze dzis lepiej sie czujesz i juz tak nie swedzi.

Kropka, fajne, duze dziecko Ci rosnie :)
Koniecznie cwicz miesnie kegla, tylko nie przy sikaniu.

Mnie tez kluje na dole i tez myslalam, ze to szyjka. Ale predko sie nie dowiem.
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie się dzielnie, ćwiczcie, odpoczywajcie i co tam jeszcze - trzymam za wszystkie kciuki &&&&&
 
limonka jak tam dzisiaj?szkoda ze tak oelwaja sprawe....:(

kropka oby nie sprawdzily sie pzrepuszenia lekarki.dzidzia jzu spora,fajnei:)

&&&&&za zdiesiejsze wizytujace:)
 
Kropka o kurcze. Mam nadzieje że wszystko jednak zostanie na swoim miejscu &&&

Kropka kegle ćwicz teraz też, nie zaszkodzi, nawet wiesz, jest pewne dosyć ciekawe ćwiczenie na mięśnie kegla, chłop do tego potrzebny, na pewno będzie zadowolony :p

Dzięki dziewczyny! Ćwiczę cały czas, ale moja gin też mówi że to czasami kwestia budowy i predyspozycji. Mam nadzieję że wszystko będzie na swoim miejscu już po. Podejrzewam że poprzednio zaszkodziło mi też że przyszły już skurcze parte a szyjka jeszcze nie była skrócona tyle ile trzeba. A co jak co ale jak są parte to już cięzko zatrzymać poród. Położna do mnie - nie przyj, a mnie to dziecko samo się praktycznie przepychało...

No nic, nie stresuje się na zapas, musi być ok. Jak to któraś pisała pozytywna afirmacja górą!
:-):-):-)
 
Dzięki dziewczyny :) Dzisiaj lepiej :):) Oby nie zapeszać :) Nocka też w miarę chociaż też długo zasnąć nie mogłam. No ale dużo lepiej niż wczoraj więc może to jednak nie to :sorry2: Oby :):)
 
reklama
Dzisiaj po wizycie już jestem mały waży 2,5 kg wszystko z nim w porządku :) szyjka trzyma nic się nie skróciła od ostatniej wizyty, twarda i zamknięta, na razie poród mi nie grozi. Wyniki z wymazu ujemne. Dzidziu ma jeszcze dużo wód i ma gdzie się ruszać, łożysko też w porządku więc jestem szczęśliwa:)
 
Do góry