reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Dziewczyny trzymajcie się, żeby wszystko było dobrze.

Posprzątałam piwnicę wchodzę na forum a wy biedne takie problemy i stwierdziłam że trzeba się oszczędzać, bo to już nie żarty.
 
Pogadam z wychowawczynią, może na próbę mnie wpuści, a A. pójdzie z kamerą w piątek, żebym sobie potem obejrzała
 
No to mnie trochę zestresowałyście. Ja też miewam od wczoraj dość częste skurcze a mały wierci się strasznie. Póki co nie są regularne więc czekam do jutrzejszej wizyty. Ale teraz zaczynam żałować ,że na kolanach szorowałam podłogi..:-(

Trzymajcie się
 
O jaaaa! Teraz doczytałam że więcej z nas ma jakieś problemy... A ja tu ze ścierą latam i za okna się brać chciałam... No i tego mojego krzykacza nosiłam...
Tyle że ja mam 2 miesiące do terminu to może nic się działo nie będzie...
 
A już teraz wiem bo zajrzałam na wątek z terminami i mi trochę szczęka opadła. Weź nogi trzymaj razem jeszcze trochę! Czytałam na głównym że coś cie skurcz dorwał??? Leżymy i pachniemy!!!
 
Leżymy i prince polo jemy;-) Już no-spę wzięłam.. no to Ty też się nie wygłupiaj, bo termin nie ma tu nic do rzeczy, ja 3 tygodnie temu jeszcze piękną szyjkę miałam:-p
 
Wraca człowiek do cywilizacji po 3 dniowym braku internetu, a tu takie rzeczy.
Dziewczyny trzymać nogi razem i nie przemęczać się.

Trzymam kciuki za wszystkie razem i każdą z osobna :tak:
 
reklama
Katka, 2 miesiace przed terminem tym bardziej trzeba sie oszczedzac. A raczej nie przemeczac i nie nadwerezac.

Dziewczyny, serio, uwazajcie na siebie.
 
Do góry