reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Jagodka, dobrze, ze poszlas, masz teraz to znamie pod kontrola.

Floriana, ja pewnie bede placic za to badanie dodatkowo i pewnie tez sama bede sobie musiala ten wymaz pobrac. Chodze prywatnie do gina i za wszystkie badania place.
 
reklama
Jagodka - nie martw sie tym. Napewno nie jest to nic groznego. Gorzej z tym karmieniem, ale dasz rade. Ja mialam wycinane jedno znamie. Powinnam usunac jeszcze jedno. W srode zapytam czy jest to pilne.
 
Wiesz no problem w tym, że to w takim głupim miejscu jest, bo tak to bym olała całkowicie. Nie dość, że mam małe cycki to jeszcze będą mi coś na nich wycinać:-p Cieszę się, że to nic groźnego, bo tego się bałam.
 
Wiesz no problem w tym, że to w takim głupim miejscu jest, bo tak to bym olała całkowicie. Nie dość, że mam małe cycki to jeszcze będą mi coś na nich wycinać:-p Cieszę się, że to nic groźnego, bo tego się bałam.

przestań. chyba aż tak wielkie to nie jest, żebyś musiała odczuwać wybrakowanie ;) będzie dobrze :)
 
Jagódka lepiej dmuchać na zimne :tak: dobrze, że poszłaś. A jak małemu zęby wyjdą, to chyba możesz odciągać z tej piersi mleko
 
a tak poza tym to chyba mam zle wyniki z biocenozy i tych paciorkowcow czy cos.... :no:
wyszlo mi ze mam streptococcus agalactiae

a biocenoza:
leukocyty – liczne
nabłonki – liczne
flora bakteryjna – mierna
paleczki kwasu mlekowego – dosc liczne

:eek:
 
Z tym karmieniem to nigdy nic nie wiadomo.. Generalnie chciałabym tak do 6m-ca, bo Klaudię karmiłam bardzo krótko, nie miałam mleka + jej hipotrofia itd. Ale to wróżenie z fusów, może się udać i może się nie udać 50:50.

Kopacz a ile masz tego streptococcusa? Bo obok powien być podany wzrost. A biocenoza na pierwszy rzut oka jest ok, nie wiem jak nabłonki i leukocyty, ale reszta jak najbardziej w porządku.
 
Z tym karmieniem to nigdy nic nie wiadomo.. Generalnie chciałabym tak do 6m-ca, bo Klaudię karmiłam bardzo krótko, nie miałam mleka + jej hipotrofia itd. Ale to wróżenie z fusów, może się udać i może się nie udać 50:50.

Kopacz a ile masz tego streptococcusa? Bo obok powien być podany wzrost. A biocenoza na pierwszy rzut oka jest ok, nie wiem jak nabłonki i leukocyty, ale reszta jak najbardziej w porządku.

jagodka nie znam sie, wez zobacz na to moje :no:

20140519_195820-1.jpg
 

Załączniki

  • 20140519_195820-1.jpg
    20140519_195820-1.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 45
reklama
No faktycznie nic nie ma, u mnie było napisane, jak robiłam w tamtej ciąży, że wzrost niewymagający podawania antybiogramu.
 
Do góry