reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
E, myślę, że więcej dziewczyn jeszcze nie wie. Ale chyba nie ma wśród nas takiej, która będzie czekać do porodu, nie?
Ja może przy drugim dziecku (jak Bozia da;) się zdecyduję poczekać, co się urodzi, ale teraz sobie tego bym nie umiała odmówić!!:)
 
ja nadal nie wiem :dry: w poniedziałek ide gdzie indziej na połówkowe może się dowiem bo u mojej chyba nie ma szans :dry:

Badania na HIV też nie miałam, ale jestem honorowym dawcą krwi więc możliwe że dlatego mi nie robili :confused:
 
Ggratuluje udanych wizyt chyba tylko ja nie znam płci :p
Ja też nie wiem, chociaż intuicja podpowiada, że dziewczę :) za tydzień może na USG coś doktorek wyczyta ;) a raczej wylooka ;)


E, myślę, że więcej dziewczyn jeszcze nie wie. Ale chyba nie ma wśród nas takiej, która będzie czekać do porodu, nie?
(...)

AleksandraMaria nie chce wiedzieć wcześniej i jeszcze ktoś, ale zapomniałam kto :)

Ja bym mogła mieć niespodziankę, ale mój M naciska, bo chce wiedzieć "jaką karierę planować", hehehe, żart oczywiście!
 
A no fakt, Aleksandra rzeczywiście gdzieś na początku to pisała.

Z drugiej strony fajnie mieć taką niespodziankę na pewno. Ale jak przy pierwszym dziecku sobie nie wyobrażam - nie miałabym chyba na tyle silnej woli;-)
 
Maghdalena owszem wiekszosc pisala ze dostala badania na HIV, ale ono jest zalecanym badaniem a nie obowiazkowym, tak to ujela rowniez Bosacka ;-)
jesli lekarz stwierdzi ze nie ma potrzeby to nie bede robic!
Zenia nie kazda dostaje skierowanie, moje siostry, znajome nie robily i wszystko bylo ok
 
Zienia, a masz jakieś przeczucia? Albo preferencje?

Preferencje oczywiście że mamy :-D oboje jesteśmy za parką, w innym wypadku będzie za jakiś czas trzeba robić trzecie :dry: bo ja sobie nie wyobrażam mieć samych chłopaków a mój samych dziewczyn :-)
a niestety przeczucia mam na chłopaków :-(

Był ten temat też w 1 odc. programu O Matko! Kasi Bosackiej.
Ja tam jej jak wyroczni nie traktuje (właśnie oglądam ten pierwszy odc na necie) bo to co teraz np powiedziała kiedy się zdarza ciąża mnoga to do mnie zupełnie nie pasuje, nic z tych rzeczy co wymieniła u mnie nie miało miejsca :confused:
 
reklama
Zenia ja bym sie cieszyla z dziewczynek a maz z chlopakow ;-)
od poczatku ciazy mialam przeczucie do siusiaka i sie sprawdzilo!
a program Bosackiej fajny ale trzeba miec dystans do pewnych rzeczy
 
Do góry