reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

ypra u mnie było dokładnie tak samo z wagą małego, tylko, że USG robiła mi ta sama osoba. I też na przestrzeni dwóch tygodni 2418 i 2423g. Więc różnica żadna to się pytam babki od czego to zależy. To mi powiedziała, żebym się mocno do tych pomiarów nie przywiązywała, bo to tylko maszyna i ma swój błąd pomiaru, no i osoba też może coś źle pomierzyć. Więc nie przejmuj się tak tymi liczbami :-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe Mamy:) Trochę nadrabiam Wasze posty...:) i poznaję każdą powolutku.
Gdyz Jestem tutaj nowa, chcialam powiedzieć, ze jestem w 36 tyg. i jutro mam wizytę... bardzo jestem ciekawa co z małym:-)
jutro usg...
a tymczasem przedstawiam mojego Jasia, usg z 25tyg.;-)
Jas 1.jpg
 
ypra nie ma się co przejmować pomiarami.. w ostatnie fazie dziecko już tak nie pzybiera jak na początku.. może nawet przez te 2 tyg wcale nie przybrać na wadze i to jest normalne...:tak:

ania śliczne maleństwo
 
img001.jpg

A ja wstawiam ostatnie zdjęcie Olka w brzuszku mamusi :-)
36 tydz. ciąży.

p.s.- zazdroszczę dziewczynom, które mają swoje słodkie maleństwa przy sobie..i gratuluję!;-)

Szkoda,że nasze brzuszki nie są przezroczyste-chyba bym cały czas Olka podglądała co robi;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja teraz nie mogę jeździć samochodem, bo wywołuje to u mnie bóle brzucha i jest mi niewygodnie mimo regulacji siedzenia.

We środę idę na KTG ciekawe co tam u małej słychać :)
 
reklama
Do góry