reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ja jestem już po wizycie u dzidzi wsio ok rośnie jak szalona ale kurcze ustawiła się bokiem i nie pokazała swojej płci!!! A tak mielismy nadzieję że dowiemy sie jeszcze w tym roku a tu nici:-(Ale ważne że zdrowe. Poczekamy po 10 stycznia jedziemy na 3D więc te kilka dni wytrzymamy.
Mandrzejczuk super dałaś nadzieję tym, którym chcieli mieć inną płeć niz gin stwierdził - dziewczyny wszystko możliwe!!!!
 
reklama
hahah no normalnie jestem dzisiaj jak oszolom, ale zobaczcie tak sie chlopaki teraz nam posypali, ze i dla mnie wystarczylo, na poczatku chcialam chlopaka wszystkie ubranka jakie mam to wlasnie pod chlopca tylko jedna mam bluze szaro-rozowa :-D a z typowo dziewczecych nic a nic nie mam. Potem jak miala byc buleczka to bylam troche zawiedziona ale po paru dniach szokingu szalalam z radosci, a teraz znowu obrot o 180 stopni, hehe te moje dziecko to cwane i przewrotne jak mamusia :-D maz chcial pierworodnego i szaleje mi caly dzien, chodzi za mna i mowi " matko mego syna" :-)

agaf bylo oczekac chwile w poczekalni, tak jak ja dzisiaj w tym czasie ginek przyjal inna pacjentke, a jak znowu po niej weszlam to maly juz sie rozbudzil i wtedy pokazal co tam ma, bo powiedzialam dotorkowi, ze nie wyjde poki mi nie powie co nosze pod sercem :-D

dostalam skierowanie na glukoze wiec ta "nieprzyjemnosc" czeka mnie dopiero przed 28 stycznia. A i synus ulozony jest glowkowo, czyli naparza mnie z dynki w podbrzusze, a kopytka wciska mi pod zebra. A u Was jak dzieciaczki leza?
 
U mnie narazie w poziomo:) W pierwszej ciązy też już na połówkowym USG synek był głową do dołu:) Jak dziecko jest tak ułożone to wydaje mi się,że wtedy są ładniejsze nasze brzuszki:) Mi mój bardziej się podobał za pierwszym razem, bo teraz jest niżej i taki trochę rozklapciały:)
 
mandrzejczuk - dasz radę ale wyobrażam sobie niezły szok u Was w domu. Na szczęście i pocieszenie, niejedna Ty w takiej sytuacji :-)
Zdrówko maleństwa jest najważniejsze przecież i będziesz mu miała co opowiadać:tak:
 
Pewnie, ze tak siostra mi fajnie napisala sms, ze niewazne co, wazne aby zdrowe a kochane bedzie tak samo mocno, moja mama to chyba czekala na wnusia, bo w rodzinie i u znajomych same baboszki, a jak do niej zadzwonilam to w smiech, ze ona wiedziala ze tak bedzie heheh no i co bede miala malego gangstera :-D
szkoda tylko, ze zdjecia nie dostalam ale zbyt duzy i krecony dzisiaj byl zeby pstryknac cos wyraznego, po nowym roku na 3d sie wybiore musze te jajeczka wyraznie zobaczyc :tak:
 
U mnie dzidzia ułożona jest poprzecznie, dlatego czuję kopniaki od lewej do prawej, szczególnie gdy leżę na boku. Zdecydowanie wygodniej gdy jest w pionie ;-)
 
reklama
a ja nie wiem jak dzidzia leży, dowiedziałyście się na usg?
Marzejczuk, co do Twojego maluszka, to gratulacje! oczywiście najważniejsze ze wszystko ok:)
 
Do góry