reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

ja wczoraj jak byłam na usg, to zaczęłam do lekarza mówić,że właśnie ostatnio mam jakieś bóle w brzuchu, i nawet nie skończyłam mówić gdzie co i jak,a on mnie uprzedził pytając " po prawej stronie ? , a to normalne ok 20 tyg takie się pojawiają..."
więc mam nadzieję,że to nie powód do zmartwień, bo też mnie dopadają...
 
reklama
Mandrzejczuk ale niespodzianka, bardzo gratuluję Synusia.

Moja koleżanka miała urodzić chłopca a urodziła córeczkę, nawet nie wyobrażacie sobie jaki szok przeżyli z mężem na porodówce jak się okazało, że to jednak chłopczyk, a cała wyprawka przygotowana na dziewuszkę. Mąż był podobno w szoku przez kilka godzin. Nieźle co!!!
 
ja to bym się poczuła conajmniej jakbym kogoś straciła !!
Jak już się nastawię to koniec !
Ale moja koleżanka rodziła rok temu i miała identycznie: miała być Marlenka a jest Dawidek:zawstydzona/y:
 
Dzisiaj strasznie bolał mnie brzuś po prawej stronie, fakt faktem ostatnio biegam jak szalona, może to jakaś forma przemęczenia. Łyknęłam nospę jest trochę lepiej ale całkowicie nie przeszło.

Mam nadzieję że to nic poważnego bo mam już dość stresów w starym roku :-)

Zanka ja właśnie z takim bólem trafiłam dziś na izbę przyjęć. Lekarz stwierdził,że dzidzia rośnie i się wszystko rozciąga. Kazał brać mi no-spe przez tydzień trzy razy dziennie po 2 tabletki a potem już po jednej.
 
czesc ale sie nowinki posypaly:-)GRATULUJE. ja nie mam stalego dostepu do neta dlatego tak zadko sie odzywam,ja tydz temu mialam wizyte i pierwsze 1,5kg na plusie.usg mam 7 stycznia rano juz nie moge sie doczekac tak bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze moj skarb nie bedzie sie wstydzil i pokaze sie w calej okazalosci:-D od 2 tyg strasznie fika i kopie w brzuszku nawet moj maz jak spalam mial reke na moim brzuszku i sam poczul,byl bardzo zaskoczony i ucieszony jak opowiadal mi nastepnego dnia rano.pozdrawiam
 
Gratuluję udanych wizyt kochane!

mandrzejczuk- to Ci niespodzianka :-D

dlatego ja nie ufam dokładnie mojemu lekarzowi tym bardziej że jego słowa brzmiały
" wygląda mi na chłopaka" :tak:;-) tak więc hmm chyba drugi synuś ale cały zdrowiutkie moje maleństwo i to się liczy :-)
ale z USG jestem średnio zadowolona bo to stary sprzęt i już z mężusiem ustaliliśmy że po Nowym Roku idziemy prywatnie na 3D/4D wtedy będzie wszystko jasne.
 
wisienka87
To USG najlepiej robić do końca 24 tygodnia ciąży( przynajmniej tak mi moja gin. powiedziała). Ale jak zrobisz trochę później to się przecież nic nie stanie.
A co do płci dzieciaków to właśnie lepiej się dowiedzieć o tym na USG niż potem mieć jakąś depresje jak się przy porodzie okaże,że się urodziło co innego niż miało być.
Ja w pierwszej ciąży od samego początku nawet nie brałam pod uwagę,że urodzę córkę-miał być SYN i koniec:)No i mam cudownego synusia:) Córka była zarezerwowana na drugi raz:) No narazie wychodzi,że będzie ta CÓRECZKA,ale jak mi się teraz okaże synkiem to nie będę płakać-teraz najważniejsze jest zdrowie dzidzi:)
 
Ostatnia edycja:
Mandrzejczuk gratuluję synusia :-) zasiałaś mi odrobinę niepokoju, bo jestem na etapie kompletowania różowych sukienuś :-p ale popatrzyłam na ostatni wydruk z USG i widać jak byk bułę, nie ma mowy o pomyłce :-D

U nas lekarz USG połówkowe wykonuje między 20 a 22 tygodniem, ale drugi twierdzi, że jak się zrobi później, to nie ma problemu. Sęk w tym, że pierwszy to specjalista od USG a drugi tylko udaje ;-)
 
reklama
Zanka ja właśnie z takim bólem trafiłam dziś na izbę przyjęć. Lekarz stwierdził,że dzidzia rośnie i się wszystko rozciąga. Kazał brać mi no-spe przez tydzień trzy razy dziennie po 2 tabletki a potem już po jednej.

mi właśnie po nospie przeszło i wypiłam jeszcze 2 filiżanki rumianku, straszne to było i stresujące !!!

Mam nadzieje ze damy radę do końca :-)
 
Do góry