reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Gratuluje!!!:-) Mój był zawiedziony, że córcia będzie i chyba do końca będzie liczył na to,że się lekarz pomylił ale nie sądzę żeby małej siusiak wyrósł;-)
 
Mandrzejczuk a to niespodzianka :-D
Dlatego ja się jeszcze nie nastawiam do końca na tą płeć:) Moja koleżanka całą ciążę miała mówione,że córka będzie. Kupiła już nawet małe kolczyczki, a urodził się syn! Ryczała jak bóbr i stwierdziła,że ktoś jej dziecko podmienił:)
 
mandrzejczuk -a to Wam synek niespodziankę zrobil. Gratulacje... No wyobrażam sobie jak Twoj mężulek sie cieszy. Bo moj P. do tej pory liczy ze to jednak synus bedzie. Chociaz gin powiedzial ze raczej cora, ale wyraznie nie widzial. trzeciego stycznia dzwonie do gina i sie umawiam na wizyte, mam nadzieje ze jak najszybciej mi wyznaczy bo juz nie moge sie doczekac widoku mojej kruszynki:))
A juz chyba o tym pisalyscie ale nie moge znalezc, czy jest jakis ostateczny termin zrobienia tego usg polowkowego? Bo ja w sumie tu juz 21 tydzien zaczynam i sie martwie czy nie bedzie za pozno...
 
wisienka....ja zrobilam sobie usg połówkowe dokładnie tydzien temu - było to w 21 tyg i 4 dniu - tak wyszło z usg... (suwaczek trochę kłamie...;-)), ale moja gin o tym nic nie wie...my bardzo chcielismy przed świętami poznać płeć, więc zapisałam się na usg 3D - mieli bardzo dobry sprzęt, więc wszystko udało sie juz okreslić. ale moja gin zleciła mi usg połówkowe dopiero na 25 tydzien! wydaje mi sie to troche poźno, ale według niej nie.
 
mandrzejczuk Kochana gratuluje, choc wyobrazam sobie Twoj szoking!

dlatego tak naprawde wszystko rozstrzygnie sie w maju z tymi naszymi brzdacami, a poza tym jeszcze sobie dorobicie inne dzieciaczki, jak bedziecie chciec :)
 
a to ci niespodzianka, w takim grazie gratuluję synusia!!! heh to ja już może też lepiej zacznę z rezerwą podchodzić do płci mojego malca hehe. dziewczynce szybciej coś "wyrośnie" niz chłopcu zniknie ;)
 
reklama
Cześć Wam !
Ja właśnie jutro idę na badania krzywej - zdam relację.

Dzisiaj strasznie bolał mnie brzuś po prawej stronie, fakt faktem ostatnio biegam jak szalona, może to jakaś forma przemęczenia. Łyknęłam nospę jest trochę lepiej ale całkowicie nie przeszło.

Mam nadzieję że to nic poważnego bo mam już dość stresów w starym roku :-)
 
Do góry