reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Jaipur tak, lekarz wypisał na wydruku z USG położenie płodu, w moim przypadku poprzeczne miednicowe. Dokładnie tak jak czuję kopniaki.
 
reklama
Moje na ostatnim usg poprzecznie główkami po prawej stronie ale popołudniu już leżały inaczej:-D Dzieci układają się najczęściej do końca 2 trym chociaż i tonie jest regułą.

Mandrzejczuk mam nadzieje że już nic się nie zmieni :-D

U mnie jak nie jedno to drugie trzeba podejrzeć i wiadomo:tak:
 
No ja tez mam nadzieje, ze juz na dziewczynke mi sie nie odmieni, bo zglupialam totalnie ;-) ale najwazniejsze, ze wszystko jest w porzadku, ze zdrowiutenki, zywotny, serducho bije jak dzwon. Przez cala ciaze czlowiek sie zamartwia czy wszystko bedzie ok, to dobrze, ze chociaz badania i wizyty wychodza pocieszajace.
 
Hejka,
byłam wczoraj na usg ale nie jestem zadowolona. tzn. dzieciaczek zdrowy i to jest bardzo wazne ale zawiodłam sie na lekarzu...
niby polecony przez mojego gina, ze dobry , i ze ma dobry sprzet ale kurcze badanie było bardzo szybkie, na koniec stwierdził szybko, ze dziecko odwrociło sie i nie poznamy płci nawet nie raczył poczekac chwili a dzieciaczek wierci mi sie non stop a po drugie zdjecia, ktore dostałam były fatalne nic ciekawego nie widac a do tego sa polowe mniejsze niz do tej pory dostawalam eh... niby komercyjnie i płatnie ale nie mam ochoty tam wracac ! nastepnym razem pojade tam gdzie byłam z pierwszym dzidziusiem, co prawda druga strona wawy ale bylo tak jak kazda mamusia by sobie tego zyczyła! (maz tez zawiedziony...)
 
poisy To przykre kazda z nas zyje tymi usg chce dzidzie zobaczyc a tu takie cos eh;/

Ja dzis bylam na krzywej. Dzieki Bogu wzielam cytryne samej bym nie wypila juz mi sie cofalo. Ale to kwestia tego czy ktos lubi slodkie. Ja lubie ale czekolade a to jednak za slodkie. Ale tez jest do wypicia. Mam juz to za soba mam nadzieje ze nie bedzie trzeba powtarzac;)
 
ja też byłam na tym badaniu dzisiaj.
Wypiłam to bez cytryny bo mi zabronili. Cytryna może zaburzyć wynik.

Z tego co wiem to jeszcze raz to badanie będzie przeprowadzane pod koniec ciąży :-)
 
Poisy szkoda że tak trafiłaś bo z tego co pamiętam ( jak nie to mnie popraw) masz rzadko usg Po takiej wizycie człowiek się zastanawia czy jednak jest wszystko ok .

Mnie glukoza jeszcze czeka ech..
 
widocznie kolejny lekarz z tych typu: "wejsc i wyjsc" my zyjemy tym usg od wizyty do wizyty, dla lekarzy moze jest to chleb powszedni ale dla nas kazda ciaza jest wyjatkowa i inna...
 
poisy nie dziwięsię że się zawiodłaś...:dry: masakra jakas żeby tak od niechcenia zrobić badanie... no ale najważenijsze ze dzidzia zdrowa...:tak:

co do krzywej to ja się np zastanawiam czy wogóle będę mieć w tej ciąży;-)
 
reklama
Poisy - współczuję takiej wizyty, miałam podobną, tyle, że na NFZ...
Mandrzejczuk - ale numer Ci wykręciło maleństwo ;)

Dziewczyny- tylko się cieszyć, że wyniki badań macie dobre, to najważniejsze. Ja jadę na badanie w poniedziałek i teraz już tylko tym żyję (ostatni raz widziałam maleństwo w 13 tc...). Mam nadzieję, że usłysze same dobre wieści!
 
Do góry