reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

nie wiem co to na 100%, ale to tak wyglądało, takie małe bąbelki jakby z buzi szły, a z tym, że lekarz tak go walnął to się śmieję. Bo akurat tak go trącał, żeby go obudzić z resztą widać na zdjęciu ;)
 
reklama
Ktoś pytał kilka stron temu o lekarza z Poznania. Otóż ja chodzę do dr Paczkowskiej, jestem bardzo zadowolona, jest to sympatyczna babka, bardzo pozytywnie nastawia mnie zawsze, wszystko tłumaczy, daje wydruki zdjęć - mogę tylko zachwalać :) Chodzę prywatnie i płacę 100zł za wizytę a przychodnia jest na Piotrowie. W razie czego służę namiarami.

Sama byłam dzisiaj na usg genetycznym i wszystko jest w najlepszym porządku, a jak usłyszałam bicie serduszka (coś jakby mały parowóz) to aż mi łezka popłynęła ze wzruszenia. Ogromnie się cieszę że wszystko jest w normie, przezierność, kości czaszki, żołądek, serduszko, pęcherz i kilka innych parametrów które już nie pamiętam co oznaczają z wrażenia :)
 
alex gratuluje synka:) Jestem w szoku jak teraz wczesnie mozna okreslic plec dziecka.

Salsera gratuluje udanego USG.

sroczka piekny dzidzius:)

Ja moje dopiero bede miec 21 grudnia a powiem wam szczerze, ze spodziewalam sie wczesniej i szlag mnie trafia, ze tyle tu musze jeszcze czekac. Oni tu maja czas i luz a czlowiek sie tylko denerwuje...
 
adeczka nie denerwuj się ja miałam USG w październiku, a kolejne dopiero po nowym roku pewnie.W połowię grudnia idę na wizytę ale taką tylko oględzinową bez USG.
 
świetne zdjęcia:happy2:Te nasze bobasy szybko rosną:-) Co do kwasu foliowego to mi lekarz kazał łykać 1-2 tabletki w dawce 0,4 mg. Dobrze, że mam jutro wizytę też chciałam zapytać czy jest w odpowiedniej dawce i czy nie potrzebuję jakiegoś większego zestawu witamin, bo strasznie spadła mi hemoglobina z 11,5 do niecalych 9 a hematokryt z 37,5 do 32. No i strasznie jestem ciekawa jak się mój bobas rozwija i ile urósł:happy2:
 
Ja też jestem mało cierpliwa i w dodatku przewrażliwiona, najchętniej to raz w tyg. bym śmigała na USG.
 
reklama
Do góry