reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

adeczka to jestesmy dwie, ja tez moje pierwsze usg bede miala wlasnie 21 grudnia, trzymajmy za siebie kciuki, a czas szybko zleci, zobaczysz
 
reklama
Gratuluję Wam wszystkim dziewczyny udanych wizyt, świetnych wieści i cudnych fotek:) Szczególne uściski dla Ciebie Alex, wszystkie tu cieszymy się razem z Tobą i mocno trzymamy kciuki:) Musi być dobrze!
 
Sroczka śliczna dzidzia :-) Gratuluję pozytywnej wizyty :-)

Ja mam kolejne USG 20-22 grudnia i będzie to USG połówkowe. Kolejny stres, podobnie jak przy genetycznym. Ale jakże ważne badanie ;-)
Mam nadzieję, że dowiem się wtedy jaka płeć się kręci ;-):-) Akurat na Wigilię.
 
Hej dziewuszki :)
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i pięknyvh zdjęć :)
Ja już nie mogę się doczekać wtorku bo mamy kolejną wizytę i szczerze mówiąc mam nadzieję, że może pokaże się co tam maluszek ma między nogami. Następne USG dopiero przed Świętami i to połókowe, więc jak nie teraz to za miesiąc.
Pozdrawiam
 
Alex - bardzo, ale to bardzo sie cieszę!!!

Persefona - nie chce się za bardzo powtarzać, ale mi też sie wydaję, że co za dużo - to niezdrowo. Powiem Ci, że moja pani doktor, ogólnie jest przewrażliwiona, a jeśli chodzi o witaminy, to przed ciążą kazała mi brać kwas foliowy, a teraz tylko pyta, czy biorę witaminy (sama miałam zdecydować które) i poza tym nic nie mam łykać. Biorę Feminatal, tam jest wystarczająco dużo kwasu foliowego. A jesli chodzi o żelazo, to wydaje mi się, że wszystko zależy od Twoich wyników, czy masz anemię, czy nie. Bo jesli nie, to też pewnie nie ma co łykać dodatkowej porcji żelaza, skoro w witaminach ciążowych ono jest.
 
Wczoraj wpadłam na chwilkę, bo na urodzinki szliśmy a tu tyle cudnych dzieciaczków! I tyle dobrych wiadomości! GRATULACJE!

A wiecie, że mój gin nawet brania witamin nie zaleca jeśli wyniki krwi są dobre? Tzn foliowy to oczywiście ale nic ponadto. W pierwszej ciąży nic dodatkowego nie brałam a teraz biorę foliowy i żelazo i ten foliowy to raczej będę brać jeszcze bo też jest potrzebny przy słabej hemoglobinie a ja mam do bani.
 
marzena dokładnie, jak wyniki są dobre i jak ma się zdrową dietę (dużo warzyw i owoców) to nie trzeba dodatkowo brać witamin. Ale niewiele jest chyba osób które faktycznie tak się odżywiają niestety.
 
hej hej:)

za chwilkę wychodzę do lekarza, - nie wiem czemu ale jestem strasznie poddenerwowana ... ciekawe czy maleństwo wskaże co ma między nóżkami;0
choć szczerze powiem, że nie wiem co chcę usłyszeć!!!
 
reklama
Do góry