reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dziewczyny trzeba być dobrej myśli, mam przeczucie, że wszystko będzie dobrze. Nasz nastrój udziela się maleństwom a przecież nie chcemy ich niepokoić. Będzie dobrze, bo musi być!
 
Dziewczyny nie mialam was czasu czytac dzis wiec tylko napisze o wizycie poloznej.

Przyszla dzis do mnie z jakas druga, ktora co dopiero uprwanien nabra. Obie wziely sie za papierkowa robote. Spisywaly dane, to, co zostalo juz powieziane na pierwszej wizycie.
W koncu spytalam je o wyniki badan krwi robione ostatnio. Tu na szczescie wszystko dobrze.
Nastepnie sprawdzily mi cisnienie krwi i okazalo sie za wysokie. Ja czesto mam wyzsze cisnienie, ktore mi skacze a osatatnio straszne bole glowy, ale polozna powiedziala, ze z tym to musze udac sie do lekarza

Potem zaczely sprawdzac bicie serduszka dziecka. Ta nowa nie mogla wogole go znalezc. Slyszalam tylko szmery jak w starym popsutym radiu.
Troche zaczelam sie denerwowac wiec ta druga, doswiadczona zaczela sprawdzac i w koncu znalazla i slyszalam wyraznie moje malenstwo.
Zapytala mnie nastepnie czy wiem kiedy mam drugi scan. Ja mowie, ze nie, ze mojej kolezance podali date na pierwszym USG a mi nie. A ona na to, ze pewnie kolezanka ma ciaze niskiego ryzyka a ja wysokiego. To ja w szoku i pytam dlaczego. A ona na to ze moja ciaza jest wysokiego ryzyka, poniewaz w pierwszej ciazy mialam cholestaze ciazowa i urodzilam corke 4 tyg wczesniej.
Bede miec wiec wizyte u specjalisty ginekologa i wtedy dopiero drugie USG.
Generalnie kobieta malo mowna wiec ledwie cos z niej wyciagalam. Nic wczesniej nie mowila o ciazy wysokiego ryzyka ani wizycie u specjalisty, ale ciesze sie ze to bedzie.
Moja polozna zobacze nastepnym razem dopiero 14 sty 2011 rokiu.

P.S. poszlam do lekarza powiedzialam o bolach glowy i wyzszym cisnieniu a on na to zebym brala paracetamol....

Dobranoc dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
adeczka mam nadzieję że na wizycie u ginekologa wszystko się wyjaśni. Wierzę,że wszystko będzie dobrze!:) A co do ciśnienia i bóli głowy to nie za dużo Ci lekarz pomógł:(
 
Adeczka - zgadzam się z moją poprzedniczką - właściwie, to NIC Ci nie pomógł! Przecież ta głowa może Cię boleć od ciśnienia...dobrze, że pójdziesz do gina.
 
Adeczko zgadzam się z dziewczynami, że bardzo dobrze, że będziesz miała wizytę u specjalisty i wtedy wypytasz się co i jak i na pewno doradzi ci z tym bólem głowy i ciśnieniem. W głowie się nie mieści na temat lekarzy, teraz dobrego lekarza to trzeba szukać ze świecą.
 
reklama
Jak tak czytam o Waszych lekarzach to bardziej doceniam mojego...

Paracetamol na skaczące ciśnienie? faaajnie. A jak nie daj Boże od wysokiego ciśnienia dojdzie do rzucawki to ... dwa paracetamole?

Ania - a Twoja wizyta to też "wymarzona". Uwielbiam ludzi, którzy są w pracy za karę. A już lekarze to koszmar jak mają takie olewatorskie nastawienie. Ale grunt, że dobrze wszystko.
 
Do góry