reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Dziekuje wam za dobre slowa. Mam nadzieje, ze te bole glowy przejda. Co do specjalisty to tu w UK powinnam sie czuc wyjatkowa, bo tu malo ktora kobieta w ciazy widzi ginekologa...
No coz zobaczymy wizyta gdzies za okolo 4 tyg wiec trzeba sie w cierpliwosc uzbroic.
 
reklama
WItam i tutaj.
Dzisiaj miałam wizytę, niestety lekka anemia ale lekarka powiedziała żeby się nie denerwować bo w ciąży się zdarza - przepisała potrzebne witaminy. DO tego tsh podwyższone więc dawka zwiększona. Macica ładna i wszystko ogólnie dobrze:happy2: Kolejna wizyta 21 grudnia.
 
Czesc dziewczyny
Ja juz po trzeciej wizycie jestem,wszytsko dobrze,narzady na swoim miejscu :)
Moja dzidzia fajnie sie ruszala ,nozki zgina i prostuje,potem macha raczkami...nie moglam sie napatrzec , szkoda ze te usg trwaja tak krotko.Ma juz 6 cm.
Zastanawiam sie kiedy dostane jakies witaminy ,bo nadal lykam tylko kwas foliowy a lekarza zapomnialam zapytac z tego wszystkiego..ach
Czy wy tez macie nadal jakies nagle klucia i lekkie bole w podbrzuszu? Wczesniej byl spokoj z tym a dzisiaj caly dzien mnie jakos kuje i lekko boli na zmiane :/

A to nowe foto,nie za fajne bo za pozno powiedzialam gin ze chce fote.
 

Załączniki

  • Scannen0001.jpg
    Scannen0001.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 67
Misia nie martw się, mi też wszystkie hemoglobiny poniżej normy wyszły mimo że biorę żelazo. Zobaczymy co mi gin powie, idę 30tego.
 
właśnie wróciliśmy z wizyty. Maluch był dokładnie badany, sprawdzane miał już parametry te z połówkowego usg, bo ponoć już duży i widać było.(termin porodu wyszedł według wymiarów 26 kwietnia)Serducho,nerki i mózg dał sobie obejrzeć i ładnie opisać.Najczęściej stał na głowie albo siedział po turecku.No i pokazał siusiaka.Nawet prawą rączką sięgał do niego:-D Nie dawał tylko pokazać całej buźki, więc mam w 4d połowę :sorry2: ogólnie robił co chciał a jak go doktor szturchał to olewał to sobie(oczywiście tatuś twierdzi ,że to po nim ma anielski spokój ducha).Także nie wyszły specjalnie zdjęcia "legitymacyjne" ale cieszę się i tak:)

EwelinaD- te bóle brzucha to normalne, przynajmniej u mnie, czasami bywają dni naprawdę ciężkie.Podobno się rozciąga wszystko wewnątrz.
 

Załączniki

  • USG_18.jpg
    USG_18.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Gratuluję wizyt!

Maluchy na zdjęciach słodkie.

Jaipur-gratuluje siusiaka, bo tak chcieliście, prawda?

Już coraz więcej powoli maluchów odsłania tajemnicę :tak::-)
 
dziękuje za gratki, w sumie to przeczuwałam ,że będzie chłopak, więc i można powiedzieć ,że chcieliśmy(dla tatusia było obojętne, nawet był ucieszony jak powiedziałam mu na początku, że mogą być bliźniaki).Dla chłopaka mam już wybrane imię, nad dziewczynką jeszcze nie myślałam. Biedna teściowa, życzyła sobie dziewczynkę bo ma samych wnuków, ale cóż taka karma;)
 
reklama
Dziewczyny!
Dzisiaj dowiedziałam się że będę miała synusia : Aleksandra :cool2:

popłakałam się ze szczęścia :-)

Tak dokładnego siusiaka to jeszcze nie widziałam przy tak młodej ciąży, normalnie szok !!!!!
 
Do góry