reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
no mam mam :) i wiadomo marzy mi się mała królewna :)

ale mój twierdzi że strzela tylko na twardzieli więc będzie chłopak, bo mu się marzy 2 chłopaków :)))) łobuzów znaczy się :)

i czuję że będzie chłopiec. :)
 
zanka, mój też ma mieć według mojego pomysłu (tatuś jeszcze myśli nad swoje propozycją) na imię Aleksander:-D
hmm o ile mnie pamięć nie myli, to nie było jeszcze na majówkach dziewczynki.(ale mogę się mylić, pamięc już wiekowa;)
 
dobrze dobrze, że jest sporo chłopców - dziewczyny będą miały w czym wybierać:tak:

Całą noc nie spałam, co chwilę śnił mi się mój malutki, ech te emocje !!!!!

Jeżeli któraś z Was jest ze Śląska, to mogę podać namiary na super usg.

pozdrawiam
 
Dziewczyny, gratuluję chłopaków! Ja też mam nadzieję, że będzie syn, także widzę, że sporo nas tu takich:)
Jaipur, śliczną synuś ma twarzyczkę:) Super zdjęcie.
 
GRATULACJE syneczków:):):):)
rzeczywiście - teraz bardzo dużo chłopców sie rodzi - wśród moich znajomych i rodziny to na jakiś 13chłopców tylko dwie dziewczynki - na przestrzeni jakiś ostatnich 5ciu lat...chm...ciekawe co?za naszych czasów pamiętam - w klasach zawsze większość to dziewczyny były.

Bartuś też się ujawnił na 100% w 16stym i 5dniu ciąży:)widać było jak na dłoni:)

Ja mam wizytę w ten poniedziałek - i ciekawe co tam ujrzę...jakoś nie wiem, - dla Batusia chciałabym drugiego synka, bo wiadomo co brat to brat - a dla "siebie" to troszeczkę córeczkę...takie marzenie:)a przeczucia płatają figla - raz tak, raz tak - i nie wiem już sama - co jest prawdziwym czuciem, a co tylko moim chceniem:p z synkiem wiedziałam, że synek i już...a teraz nie wiem już nic!wiem na pewno, że będzie kolejny dzidziuś:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt, i określenia płci:) Z dnia na dzień pewnie więcej będzie dobrych informacji:)))
 
Do góry