reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
ja to laboratorium mam 2 przystanki od swojego domu, anawet powiedzialabym, ze poltora przystannku wiec na czas czekania, poszlam do domku glebnelam sie spac, siku i pic mi sie nie chcialo i wrocilam na bobranie krwi. Ale nie powiem jak szlam po wypiciu do domu to zadzwonilam po meza zeby po mnie wyszedl bo troche slabo mi sie robilo od tego chodzenia na czczo.

milla mam nadzieje, ze ten maly wstydnis w koncu da ci znac co tam ma miedzy nozkami. Zaprzyj sie i powiedz doktorkowi, ze niewyjdziesz z gabinetu poki ci nie powie co tam jest
 
Już przed ostatnią wizytą przeprowadzałam rozmowę z maleństwem,ale jakieś nieposluszne hehe :-D Baaardzo liczę i czekam na czwartek :-D
 
wisienka, madzik, persefona - ogromne gratulacje!
Persefonka - super, że będzie parka - my z mężem marzymy o parce - poki co bedzie mały urwisek...a na księżniczkę jakis czas poczekamy :-)

milaa...trzymamy kciuki!
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt
Persefona gratuluję synusia:-)
Mila a tobie życzę żeby maluszek się ujawnił:-)
 
reklama
milla ja też trzymam kciuki...
oby się maleństwo pokazało wkońcu

(hih będe mogła wpisac na listę:-p)

ja dziś po wizycie w szpitalu
mocz ok , dziecko wymacane przez brzuch ok;-)
ciśnienie w normie
pobrali mi krew na badania
i krew na sprawdzenie cholestzy ciążowej ...
jak będzie coś nei tak to mają sie odezwać i bęe pod ściślejszą opieką
ostatecznie wyląduje w szpitalu
a póki co mam się smarować maściami i niby powinno przejść:dry:

następna wizyta za 2 tygodnie..
umówilłam się też na usg , wyślą mi pocztą termin:sorry2:
ale jak wyliczyłam to gdzieś za 5 tygodni będzie:tak:

aha poza tym jakoś mi dzisiaj tak tą krew pobrali że mnie strasznie ręka boli...
a ta sama kobietka co zawsze...
normalnie nie mogę wytrzymac , musiala nawet mi igłą w żyle ruszać żeby krew poleciała , wogóle za późno mi pasek uciskowy odpięła i jak wyciągła igłę to mi krew sikła na podłogę:dry:
boli... ałłłłaaaaa
 
Do góry