reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Pierwszy raz czipsy octowe jadłam w Anglii. Widać w Irlandii podobny gust panuje. Kamcia a na kanapki też sobie czipsy sypiecie? :)

Ja na cukier idę jednak w piątek. Zobaczymy czy mi siniaki porobią bo idę tam gdzie kłują igłą i strzykawą pobierają a nie aparatem pod ciśnieniem i to bardziej boli niestety. Ale na oddawaniu krwi nauczyli mnie, że po dziabnięciu nie zgina się ręki w łokciu (tak jak większość) tylko mocno uciska się wacikiem miejsce wkłucia na wyprostowanej ręce. I pomimo tego że do oddawania krwi jest mega gruba igła i trwa to parę minut NIGDY jeszcze nie zrobił mi się siniak. Ale w ciąży to cholera wie jak będzie, żyły mogą być inne.
 
Wrzucilam w koncu zdjecia do komputera wiec moge sie Wam pochwalic moim malenstwem :-)

25t5d , 840g :
26tydzien2.jpg26tydzien5.jpg26tydzien4.jpg26tydzien.jpg
 

Załączniki

  • 26tydzien6.jpg
    26tydzien6.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 24
  • 26tydzien3.jpg
    26tydzien3.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 22
Dziewczyny to fakt ci ludzie w anglii mają bzika na punkcie chipsów octowych, zajadają się tym jak my zieloną cebulką, do kanapek nawet chipsy wkładają. To nie wszystko nawet frytki octem polewają.
Gratuluję udanych wizyt
Daria śliczne maleństwo
 
Daria - super fotki i jak dużo :) Ja na mojego smyka napatrzeć się nie mogę wiec zakładam, że wy też co chwilę tą buźkę oglądacie :)

A co u milli - miała się dowiedzieć co wstydzioch chowa?
 
reklama
Do góry