reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Ewelina, Daria, Wisienka, gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości:-)
Ja też dziś byłam u mojego doktorka:blink: Julek pozostał chłopcem, rozwija się dobrze, serduszko pięknie bije, ma ładnie wykształcony żołądek, nerki itd:tak: Na razie jeszcze leży główką do góry, ale do porodu dużo czasu, więc mam nadzieję, że się za chwilę obróci:-D Taka jestem szczęśliwa:happy:
 
Ewelina, Daria, Wisienka, madzik_k - gratuluję zdrowych dzieciaczków.
Od razu pochwalę się, że ja również wracam dziś od innego lekarza. Tak jak postanowiłam - zrobiłam usg prywatnie u innego ginekologa. Wyszło bardzo dobrze. Dzieciątko zdrowe. Uśmiałam się, bo lekarz mnie rozweselał. Na początku oznajmił,że kręgosłup ma jak dwie szyny kolejowe i rączki mają po 5 palców :rofl2:
Potem pomierzył główkę, nózki itp. Widziałam uszka, nosek, nózki, rączki...ślicznego bobaska mojego :happy2: Ale tak się skubaniec usadowił, że leżał tyłeczkiem i nie chciał nam pokazać co tam ma między nóżkami. Lekarz śmiał się, że rzadko bywa, by dziecko było bardziej uparte od niego:-D i go tam szperał i ciągle mówił: no rusz nóżką, obróć dupkę itp. Bo na początku powiedział, że widzi rurkę, ale nie widać jajeczek:-) ale to mu na dziewczynkę nie wygląda.
W końcu udało się podejrzeć z góry i wyszło,że będzie chłopaczek :tak: Bardzo się cieszę - tym bardziej,że moja Gabi woła braciszka. Więc będzie Remik - uparciuszek;-)
 
reklama
Do góry