reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dzieki dziewczyny ;* Kurde dzis odwołane wszystkie usg wiec znowu sie nic nie dowiem, jeszcze mnie przeniesli na sale 4 osobową ;(
 
reklama
No i ja się dowiedziałam, że u mnie w szpitalu nie są potrzebne te badania z paciorkowca... Moja gin wogóle nic nie wspominała na ten temat. Więc chyba nie będę tego robić... Bo nie miała bym gdzie, wizyta u gin dopiero 20.01
no właśnie moja też mi nic nie mowi, przy W> też nie mialam robionego wymazu
 
124 tyś to fakt że ponizej normy ale jeszcze bardzo bardzo bardzo bezpieczna ilość i jak widac nie sapada


bardzo pocieszające jest to co piszesz Vetka :) może jestem trochę panikara.. robiłam to badanie w innym laboratorium, ale to pewnie bez znaczenia, chociaż kilka pozycji to mi się w ogóle nie zgadza.
Orientujesz się może na czym polega wizyta w poradni hematologicznej?
 
Hej babeczki!

Rzadko do Was zagladam, ale pomyslałam, ze zdam relacje:

ja dzis po wizycie i usg- dzidzia wazy 3100g, ułozenie główkowe, szyjka zgładzona więć zdaniem lekarza bede raczej lutówką.

Zsrówka dla Was i Maluszków!!!:-)
 
bardzo pocieszające jest to co piszesz Vetka :) może jestem trochę panikara.. robiłam to badanie w innym laboratorium, ale to pewnie bez znaczenia, chociaż kilka pozycji to mi się w ogóle nie zgadza.
Orientujesz się może na czym polega wizyta w poradni hematologicznej?

Obejrzą wyniki, zrobia dokładny wywiad, może zlecą dodatkowe badania. Ale w Twoim przypadku myslę, że głównie chodzi o to by specjalista-hematolog napisał że nie ma przeciwskazań do porodu sn, nie ma potrzeby leczenia takiej małopłytkowości, co jaki czas nalezy zrobic morfologię (czy standardowo 1x w miesiacu czy częściej) i kiedy skontrolować po porodzie. Więc głowa do góry - hematolog nie gryzie:)
 
Wow...to aż się boję pomyśleć ile mój będzie miał 16 na wizycie...ale grunt ,że zdrowo się rozwijają te Nasze kochane maluszki!!!;-)

Futrzaczku...jak tam ma się ta Twoja szyjka i maleństwo???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry