reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Cat - jesteś już w 36tc, więc luz :) poza tym maja Cię na oku i będą obserwować. Nie denerwuj się i spokojnie odpoczywaj.
Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie &&& Będzie dobrze ;)
 
reklama
Cat- nie martw wszystko bedzie dobrze. Jestes w szpitalu czyli maja na Was oko i masz pewnosc ze badaja Cie i sprawdzaja twoj stan i maluszka.

buziaczek- tu chyba chodzi o WC (ta porcelana)

hihi tak, przez to ze przez przypadek napilam sie herbaty z LISCI malin- wymiotowalam jedyne 2 razy w tej ciazy- chyba sie organizm bronil- bo taki napoj nie byl wskazany we wczesnej ciazy.
Dobrze ze herbaty nie wyrzucilam i teraz przyda sie na "przyspieszenie/wywolanie" porodu
buziaczku- owocowe herbatki sa aromatyzowane, albo skladaja sie z suszonych owocow..a nam potrzebne sa teraz liscie malin- a nie ich owoce.
sorrki ze tak zawile czasem pisze- ale mi ewidentnie mozg sie skurczyl w tej ciazy- i ciezko mi sie wyslowic. Do tego te moje literowki, ahhh

Cat ballou- dobrze dziewczyny pisza..ciaza juz bardzo zaawansowana 36 tygodni-nie ma sie czym martwic- i jak Vecia mowi- jutro pewnie przekaza ci wiecej informacji. Trzymaj sie cieplo
 
Cat jestem pewna ze wszystko sie ułozy,ciaza juz jest duza wiec i bezpieczna a Ty jestes pod stała opieka,niedenerwuj sie,wszystko skonczy sie dobrze tak jak to było do tej pory;) trzymam &&&&&&&&&


Ja tez juz mam wyniki wymazu i naszczescie nic nie wyhodowano;)
 
Fifrus to trzymam kciuki za wizyte i badanko;)No ja to sie bałam tego wyniku,nawet nie ze wzgledu na dziecko bo wiem ze tu pomogły by antybiotyki ale tak jakos bo np cytologie zawsze mam z bakteriami ale moj gin zawsze uspokaja ze dla regularnie wspołzyjacej kobiety to normalne sa te bakterie;)
 
No i ja się dowiedziałam, że u mnie w szpitalu nie są potrzebne te badania z paciorkowca... Moja gin wogóle nic nie wspominała na ten temat. Więc chyba nie będę tego robić... Bo nie miała bym gdzie, wizyta u gin dopiero 20.01
 
ja dziś u gina będę miała robiony wymaz... w ogóle jestem ciekawa jak się miewa moja szyjka :-D no i jak ułożony jest mój bąbel :-D
 
Ja powtórzyłam dzisiaj morfologie i jednak mam za mało tych płytek, bo 124.. jutro poradnia, zobaczymy co mi tam będą robić..
 
reklama
Do góry