reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

a ja sie tak glupio zapytam a co to jest ten wiesiolek???:confused::-)

Ja olej z wiesiołka łykałam jak staraliśmy się o dzidzie, na poprawe śluzu - pomogło. dodatkowo dowiedziałam się, że pomaga on przyspieszyć poród :) wrzucam linka może ktoś się skusi, mój leży w lodówce i czeka :)
http://www.repka.pl/Sylwetka/Suplementy/Oeparol---Wiesio-ek-w-kapsu-kach.aspx


Vetka - A wymaz z pochwy nie można zrobić do 37 tygodnia? czytałam gdzieś, że robi się od 33 do 37tc. Jak będzie u gina to muszę mu przypomnieć, bo mi się zapomniało, a on nic na ten temat nie mówił.


Cat - kurcze tak nagle się wielowodzie zrobiło? wszystko będzie dobrze!, jesteś pod opieką lekarzy, trzeba wierzyć, że wiedzą co robią
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie nie wiem skąd to się wzięło.;((( ale czuje bardzo zwiększone ruchy małego i brzuch mi staje dęba. Do tego dzidzia leży tak jakoś bokiem chyba pod samymi zebrami i czuję się jakby mi miał brzuch zaraz pęknąć. Nie mogę się przez to ruszać wogóle. Przeraża mnie to leżenie tu tym bardziej że do końca jeszcze prawie cały miesiąc..
 
Cat przykro mi, że jesteś w szpitalu, ale w tej chwili to chyba konieczność, więc najważniejsze że jesteś po opieką lekarzy... jeśli nic nie wiesz to pytaj, jeśli nie chcesz na obchodzie przy innych pacjentkach to idź i zapytaj do dyżurki, przecież masz prawo wiedzieć co i jak, albo niech Twój M. zapyta jutro...trzymam kciuki i melduj co u Ciebie
 
cat nie martw sie przynajmniej jestes pod opieka lekarzy non stop wiem ze to male pocieszenie ale przynajmniej i tobie i maluszkowi nic sie nie stanie...nie martw sie bo tylko pogorszysz sytuacje -pamietaj maluszek wszystko czuje;-)
 
Bosa ale z liści malin i ja takiej nie znalazłam, w aptece natomiast pani się uśmiała "a co położna kazała? my żadnej herbaty nie piłyśmy i też się rodziło" więc sobie zakupiłam zwykłą malinową i popijam, ale wiesz ile jest maliny w takiej herbacie ech.. no może chociaż trochę pomoże.. a chodzi o uelastycznienie dróg rodnych, żeby było jak najmniej szkód :)

dziewczyny- czesto w ekologicznych herbatkach " malinowych" sa wlasnie te liscie malin w skladzie. Ja kiedys na poczatku ciazy niechcacy pilam taka herbatke przez 2 dni- i sluchajcie po nich mialam swoje jedyne" 2 ciazowe zrzuty" ( w sensie spotkanie z porcelana)
 
dziewczyny- czesto w ekologicznych herbatkach " malinowych" sa wlasnie te liscie malin w skladzie. Ja kiedys na poczatku ciazy niechcacy pilam taka herbatke przez 2 dni- i sluchajcie po nich mialam swoje jedyne" 2 ciazowe zrzuty" ( w sensie spotkanie z porcelana)

nie rozumiem o co chodzi z ta porcelana??:zawstydzona/y::-) ja tez cala ciaze pije herbaty owocowe i malinowe tez i jakos mi nigdy nic nie bylo....?nie kumam tego
 
Vetka - A wymaz z pochwy nie można zrobić do 37 tygodnia? czytałam gdzieś, że robi się od 33 do 37tc. Jak będzie u gina to muszę mu przypomnieć, bo mi się zapomniało, a on nic na ten temat nie mówił.

Tak od 34 do 37 tyg, choć najczęściej wymaz pobieraja ok 34 tyg, bo na wynik czeka sie od 2 do 5 dni

Cat - dzis niedziela, jest tylko lekarz dyżurny. Cos więcej powiedzą ci jutro po porannym obchodzie. Lez i sie nie denerwuj. Wielowodzie wymaga obserwacji, ale samo w sobie jeszcze nie jest niebezpieczne.
 
Ostatnia edycja:
Cat- nie martw wszystko bedzie dobrze. Jestes w szpitalu czyli maja na Was oko i masz pewnosc ze badaja Cie i sprawdzaja twoj stan i maluszka.

buziaczek- tu chyba chodzi o WC (ta porcelana)
 
reklama
Do góry