reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

u nas badan wewnetrznych nie robia tylko wlasnie mierza nam brzucha-jedyne badanie wewnetrzne o jakim wiem ze bede miala to jak beda w czasie porodu sprawdzac rozwarcie i to by bylo na tyle:eek: dobrze ze masz pinka brzuszek w porzadku-a pierwsza ciaze tez w uk mialas??
 
reklama
i jak wogole z opieka w szpitalu? nie bylo problemow? jak potem przychodzili do ciebie dlugo po porodzie? moze wiesz kiedy i jak wygladaja tutaj szczepienia dzieci? ?
 
i jak wogole z opieka w szpitalu? nie bylo problemow? jak potem przychodzili do ciebie dlugo po porodzie? moze wiesz kiedy i jak wygladaja tutaj szczepienia dzieci? ?

ja jestem bardzo zadowolona połozne mialam spuper bardzo mi pomagały zarówno przy porodzie jak i po połozna po porodzie była dobajrze 3 razy potem przychodziła Healt Visitor cos chyba około miesiąca o ile dobrze pamietam moze troszke dłuzej.....a pierwsze szczepienie jest jak dziecko ma 2 miesiące w udko;-)) z resztą dostaniesz red book i tam bedziesz miał wsio napisane.......
 
Pinusia w naszej ojczyźnie to chyba takich pomiarów w ogóle nie robią :eek: bynajmniej ja nigdzie się nie dopatrzyłam rozmiarów macicy.. Gratuluję książkowej ciąży :-)

Tulipku ja już miałam 2 pomiary szyjki poprzez dowcipne usg, za pierwszym razem 29mm a za drugim 33mm..

Acha zapomniałam Wam powiedzieć, że na ostatniej wizycie miałam pobierany wymaz z pochwy i z odbytu na paciorkowca typu B, jutro wyniki.. :confused: Jak będzie pozytywny wynik, to na 2-3h przed narodzinami dziecka podadzą antybiotyk, żeby uchronić dziecko przed zarażeniem..
 
reklama
malina - procedura jest taka, że co 4 godz. aż do zakończenia porodu podaje się antybiotyk.
Wpisz w google "Rekomendacje PTG dotyczące wykrywania nosiecielstwa paciorkowców gr. B". Warto poczytać.
 
Do góry