reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Ja tez po wizycie :-) Fasolka jest najprawdopodobniej Fasolem, mierzy cale 7,5cm (co oznacza, ze najprawdopodobniej wdal sie w tatusia koszykarza), poogladalismy go z kazdej strony - w sumie to moj maz widzial na tym ekranie duzo wiecej niz ja :zawstydzona/y:. Dopiero jak pani doktor przelaczyla na widok 4D, to ten moj maluch taki "namacalny" sie zrobil :-D. I jak sie okazalo, 4D bede miala robione przy kazdej wizycie w ramach normalnego USG, bo to kwestia przelaczenia jednego guziczka :-)
 
pabella - super! a z tym USG jeszcze fajniej! kurcze...to może jak ja pójdę we wrzesniu na usg to też ginek bedzie mógł stwierdzic płeć...hmmmmmmmmmm :-D jeszcze raz gratulacje!
 
Ja tez po wizycie :-) Fasolka jest najprawdopodobniej Fasolem :-)
Gratuluję! No to mamy drugiego marcowego chłopa! Wspaniałe uczucie móc tak popodglądać małego człowieczka.
P.S. My na nasze maleństwo od samego początku mówiliśmy Fasol ;-)

Futrzaczku, pewnie, że jest szansa, że poznasz płeć. Większa, jeżeli to chłopiec, bo wtedy po prostu bardziej widać. W przypadku dziewczynki lekarze po prostu zazwyczaj na tym etapie nie ryzykują oceniania płci. Aha - i u mnie stwierdził płeć dopiero w trakcie USG dopochwowego, przez brzuszek nie było widać.
 
Rozczochrana, wizzair ma bilety za 89 zl przez caly pazdziernik i chyba Cie taniej jechac do Polski, miec tygodniowy urlop plus usg niz tutaj robic :)

Gratuluje Wszystkim!
no u mnie z tym problem by był... wizzair najbliższe loty ma dla mnie z liverpoolu do katowic a ja mieszkam na południu Walii a w Polsce-podkarpacie (okolice Sanoka) :D zawsze latam easyjetem Bristol-Kraków...
 
reklama
pabella gratuluje synka :)

ja mam wizyte jutro,ale na plec to raczej nie licze. Ostatnio mam takie humorki i non stop zla chodze i na wszystko sie denerwuje,ze mam nadzieje ze z dzidziusiem wszystko w porzadku :tak:
 
Do góry