reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję:-):tak::-) jesteście kochane!
z tym usg 4d to bardziej mój lekarz zdecydował niż ja, chodze do takiej przychodni gdzie w zasadzie muszę płacić za każdą wizytę 70 zł, i za te usg tez musiałam zapłacić ale 80 zł a nie 200 czy 300zł, no i kolejne takie będziemy robić w 26 tyg.
 
Rozczochrana, wizzair ma bilety za 89 zl przez caly pazdziernik i chyba Cie taniej jechac do Polski, miec tygodniowy urlop plus usg niz tutaj robic :)

Gratuluje Wszystkim!
 
Pati super, cieszę się, że z maluszkiem wszystko dobrze :-), nasz maluch też ma prawie 5 cm


U nas też po USG wszystko dobrze, maluch spał, pani doktor musiała go budzić , żeby zmierzyć jego długość :happy:

Dziewczyny powiedzcie mi jak to z tą przeziernością, bo ja się doczytałam, że nasz maluszek ma 2,2 - to troszkę dużo, ale poszukałam w internecie, że norma jest do 2,5
Nie wiem czy mam się martwić, troszkę się martwię, wiecie jak to jest, człowiekowi głupie rzeczy do głowy przychodzą :-(
 
Agnes fajnie ze wszystko ok,a te wymiary to ja sie nie znam ale moze ciaza jest troche starsza i dlatego te wymiary sa wieksze,bedzie dobrze ;)
 
reklama
zasiadam sie kochane by tu poczytac a tu za bardzo nie ma co jakos malutko dzis pisalyscie hehhe


ja padam na pysk po dzisiejszym dniu ale nareszcie mam pierwsze sodnie ciazowe i sukienke troszke na pozniej ale sie ciesze jak male baby hahahh
 
Do góry