reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
pabella gratuluję małego mężczyzny! ale nam się chłopcy sypią;)
rudzik humorami się nie przejmuj, wszystkie je mamy, w ciąży jesteśmy;) a za wizytę 3maaaaaaaaaaam kciuki!
 
no u mnie z tym problem by był... wizzair najbliższe loty ma dla mnie z liverpoolu do katowic a ja mieszkam na południu Walii a w Polsce-podkarpacie (okolice Sanoka) :D zawsze latam easyjetem Bristol-Kraków...

A ja mam najblizej Birmingham, no ale do Poznania (bo w wielkopolsce mieszkaja moi rodzice) to nie polece tanio.. Wiec zostaje east midlands..luton..doncaster... No ale dojazdy i dojazdy. Najlepiej to bylo w tym cholernym Luton mieszkac i miec rodzine w Poznaniu...


wrocilam wlasnie ze szpitala, widzialam sie z moim lekarzem, spotkalam wspaniala polozna (pol polke :D) i w ogole bylo baaaaardzo fajnie.

A teraz do rzeczy.
Moj dzidzius ma 6,2 cm (termin na 06.03 w koncu- czyli dzis 12tyg i 5 dni).
NT czyli przeziernosc karkowa 1,7-ok.
Nozki, raczki ok.

K. smial sie bardzo, bo dzidzius ruszal sie i to tak, ze chyba z 40 minut siedzielismy tam probujac zlapac ujecie do zmierzenia tych wszystkich rzeczy...
Mam zdjecie,ale jeszcze nie zeskanowalam. Pochwale sie pozniej, chyba, ze zrobie zdjecie (fajnie wyszlo tylko szkrabik mial raczke przy buzi, ktora zniknela i wyglada jakby mial podwojny nos ;-) )
 
Harsharani, no!!!! Przecież mówiłam, że słyszę serduszko malucha! I w którym Ty tygodniu w końcu jesteś? Bo w suwaczku 2 daty, a podałaś właśnie trzecią. Skołowana się poczułam, hihi.

A poza tym - gratulacje!!!! (i smacznego kurczaczka!)
 
reklama
Do góry