reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
A ja mam najblizej Birmingham, no ale do Poznania (bo w wielkopolsce mieszkaja moi rodzice) to nie polece tanio.. Wiec zostaje east midlands..luton..doncaster... No ale dojazdy i dojazdy. Najlepiej to bylo w tym cholernym Luton mieszkac i miec rodzine w Poznaniu...


wrocilam wlasnie ze szpitala, widzialam sie z moim lekarzem, spotkalam wspaniala polozna (pol polke :D) i w ogole bylo baaaaardzo fajnie.

A teraz do rzeczy.
Moj dzidzius ma 6,2 cm (termin na 06.03 w koncu- czyli dzis 12tyg i 5 dni).
NT czyli przeziernosc karkowa 1,7-ok.
Nozki, raczki ok.

K. smial sie bardzo, bo dzidzius ruszal sie i to tak, ze chyba z 40 minut siedzielismy tam probujac zlapac ujecie do zmierzenia tych wszystkich rzeczy...
Mam zdjecie,ale jeszcze nie zeskanowalam. Pochwale sie pozniej, chyba, ze zrobie zdjecie (fajnie wyszlo tylko szkrabik mial raczke przy buzi, ktora zniknela i wyglada jakby mial podwojny nos ;-) )

Gratulacje ogramniaste!!!!!!!!!

A ja juz obgryzam paznokicie...moje usg o 17tej...
 
Dzieki Dziewczyny.

Bosonozka... prawda jest taka, ze sama juz jestem skolowana.

Ostatni okres mialam 18 maja (plus bardzo dlugie cykle), wiec z daty ostatniej miesiaczki wychodzi mi data 26.02.
Podczas usg w szpitalu wyszlo, ze 7 tydzien i ze niby 3.03....
No i dzis 3 data- 6.03. Oszalec mozna :-D
 
Harsharani datą nie ma się co przejmować. Najważniejsze, że dzidzia się prawidłowo rozwija. A data porodu to i tak przecież tylko orientacyjna jest, dziecko samo da znać jak już będzie gotowe przyjść na świat:-)
 
Dzieki Dziewczyny.

Bosonozka... prawda jest taka, ze sama juz jestem skolowana.

Ostatni okres mialam 18 maja (plus bardzo dlugie cykle), wiec z daty ostatniej miesiaczki wychodzi mi data 26.02.
Podczas usg w szpitalu wyszlo, ze 7 tydzien i ze niby 3.03....
No i dzis 3 data- 6.03. Oszalec mozna :-D

Harsh ja mam tez termin na 6marzec,ostatnia miesiaczke miałam 29maja i tez raczej mam dłuzsze cykle ok 31dni.Na ostatnim usg ginek mowił ze ciaza wyglada na 10tyd a z daty niby był 11tyd,takze ja juz tez nic nie wiem.Podobno roznie jest to liczone i spokojnie mozna przyjac co do treminu tolerancje ok2tyg w jedna i druga strone.
 
Harsharani świetne nowiny! Już wiesz, że nie ma się co martwić na zapas :p

Dmuchawiec nie obgryzaj pazurków bo będą nie ładne. Trzymam kciuki, wszystko na pewno jest ok! &&&&&&&&&&&&&&
 
hars ode mnie też gratulacje i uściski! i po co było tak sie denerwować?:) maluszek zdrowy jak rybeczka, bardzo się cieszę
a za ciebie dmuchawiec trzymam kciuki i jak yenn mówi, nie obgryzaj pazurów, bo będzie marny efekt hehehe potem będziesz zła, że pozbawiłaś się pięknych szponów;)
 
Halloo
WSZYSTKIM WAM MOCNO GRATULUJE ZDROWYCH DZIECIACZKOW!!!!!!!
Ja juz sie nie moge doczekac nastepnego czawrtku bo jak czytam wasze posty to az mi zal bo jeszcze nie mialam ani jednego usg:( wiec caly czas jestem w strachu bo kurcze nic niewiem:( Nie mam pojecia co sie dzieje z dzidzia:( troche mnie to martwi ale niesterty nic nie moge przyspieszyc bo tu jest pierwsze usg 11-13 tydzien....masakra....
 
reklama
Harsha...suuuuuper wieści:-):-) gratuluję zdrowej dzidzi :-):-) i na co były te nerwy?? oj niedobra Ty ;-);-);-)

Dmuchawiec...właśnie rozpoczyna się Twoje usg- trzymam mocno kciukiiii!!!!!:-);-)
 
Do góry