reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

patik tak się cieszę! Świetne nowiny! oby teraz tylko takie były:):tak: fajnie, że z córcią byliście, ja jakbym swojego wzięła, to gabinet i wszystkie sprzęty byłyby w strzępach:-D dlatego nawet o tym nie myślę:baffled:
 
reklama
Futrzakowa ja tez sie zastanawiam bo to duzy koszt ale podobno warto i własnie tak w okolicy 20tyg.Gdzie bedziesz robic? jesli mozna wiedziec,podobno dr.Preis jest super.
 
Futrzakowa ja tez sie zastanawiam bo to duzy koszt ale podobno warto i własnie tak w okolicy 20tyg.Gdzie bedziesz robic? jesli mozna wiedziec,podobno dr.Preis jest super.

zapytam się mojego ginka gdzie poleca ... mnie to przerażą cena - sprawdzałam póki co w klinikach i tam liczą sobie 300zł ... byc może taka jest norma...nie wiem... zapytam się ginka i on na pewno doradzi:-) ale daj znać jak ty się rozeznasz i na kogoś zdecydujesz:-)
 
Mi wszystkie znajome polecaja tego Preisa,dwie miały musowo robione ze wzgledu na toksoplazmoze,przjmuje gdzies koło ETC na Zaspie,podobno tez ok 300zł ale on ma super sprzet i umie z niego korzystac,ponoc robi tez operacje w łonie matki.Na podforum BB Trojmiejskim tez o nim pisały dziewczyny.
 
Mi wszystkie znajome polecaja tego Preisa,dwie miały musowo robione ze wzgledu na toksoplazmoze,przjmuje gdzies koło ETC na Zaspie,podobno tez ok 300zł ale on ma super sprzet i umie z niego korzystac,ponoc robi tez operacje w łonie matki.Na podforum BB Trojmiejskim tez o nim pisały dziewczyny.

o to 2 minuty ode mnie:-D musze sprawdzić:-D
 
reklama
Do góry